دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 مهر 1402 - 16:24

الحوثی: درصدد همکاری با برادرانمان برای آزادسازی فلسطین هستیم

الحوثی: درصدد همکاری با برادرانمان برای آزادسازی فلسطین هستیم
رهبر انصارالله یمن روز جمعه در سخنانی بر ضرورت اقدام جدی برای مقابله با قدرت های شر در منطقه تاکید کرد و گفت: درصدد همکاری با برادرانمان برای آزادسازی فلسطین هستیم.
کد خبر : 874221

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در این باره اظهار داشت: لجاجت نیروهای شر و ظلم تنها با اقدام جدی متوقف می‌شود.

الحوثی گفت: ما درصدد همکاری و هماهنگی با برادرانمان در فلسطین و برادرانمان در محور جهاد و مقاومت برای آزادسازی فلسطین از چنگال دشمن هستیم.

وی درباره اهانت به قرآن کریم در برخی کشورهای غربی نیز تاکید کرد: کاری که لابی یهودی در کشورهای غربی با سوزاندن و پاره کردن قرآن انجام می‌دهد، اوج کفر و تعرض به اسلام و مسلمانان است.

الحوثی ادامه داد: ما خواستار قطع روابط دیپلماتیک و تحریم اقتصادی کشورهایی هستیم که اجازه سوزاندن قرآن کریم را می‌دهند.

الحوثی در بخش دیگری از اظهاراتش درباره جنگ یمن نیز خاطرنشان کرد: استواری مردم یمن در طول ۹ سال محاصره و جنگ، یک موهبت الهی است. من از ائتلاف متجاوز می‌خواهم که تجاوزات خود را به کشور ما متوقف کند و به پرونده اسرا رسیدگی کند و از مردم عزیزمان می‌خواهم که همیشه آماده باشند.

و تاکید کرد: من از ملت یمن می‌خواهم که برای ادامه مقابله با دشمنان آماده باشند تا آنها را بازدارند و کشور را از شر آنها نجات دهند. ما خواستار پایان تجاوز، محاصره و اشغالگری و رسیدگی به پرونده‌های جنگی اسرا و بازسازی کشور هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته