دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

هیئت‌های مذهبی کشور برای کمک به مردم فلسطین اعلام آمادگی کردند

هیئت‌های مذهبی کشور برای کمک به مردم فلسطین اعلام آمادگی کردند
هیئت‌های مذهبی کشور در بیانیه‌ای جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و حمله ددمنشانه به بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم کردند و از آمادگی خود برای خدمت‌رسانی به مردم مظلوم فلسطین خبر دادند.
کد خبر : 874215

به گزارش گروه  فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، شورای شبکه هیئت‌های مذهبی کشور شامل سازمان هیأت و تشکل‌های دینی، جامعه ایمانی مشعر، هیأت رزمندگان اسلام، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، هیأت‌های دانشجویی، شورای هیأت‌های مذهبی کشور، بنیاد دعبل خزاعی، کانون مداحان کشور، سازمان بسیج مداحان، خانه مداحان اهل البیت و مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی کشور در بیانیه‌ای جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و حمله ددمنشانه به بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم کردند.

در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله وانا الیه راجعون

اگر جنایت رژیم صهیونیستی ادامه پیدا کند کسی نمی‌‎تواند جلوی مسلمانان و نیروهای مقاومت را بگیرد. مقام معظم رهبری ۱۴۰۲/۷/۲۵

طوفان الاقصی، هیمنه پوشالی دشمن صهیونیستی را به سرعت در هم شکست و همین در هم شکستن سریع و برق آسا دشمن را به جنون کشاند. حملات وحشیانه و ددمنشانه رژیم صهیونیستی به بیگناهان غزه با حمله هولناک به بیمارستان المعمدانی به اوج خود رسید و این رژیم سفاک بار دیگر خوی وحشی گری خویش را نشان داد.

ما سال‌ها در روضه‌ها از خباثت شمر و حرمله و سنان شنیده بودیم از پیکرهای پاره پاره شهدای کربلا اما در واقعه این بیمارستان، آنچه شنیده بودیم را دیدیم. فاجعه هولناک بیمارستان المعمدانی غزه و فرود آمدن موشک بر سر کودکان زخمی و زنان بیمار و صدها مجروح بی‌پناه دردی عظیم بر دل‌ها وارد کرد.

ما اعضای هیئت‌های مذهبی کشور و شبکه‌های هیأت‌ها و تشکل‌های دینی کشور به عنوان عضوی کوچک از امت اسلام و همه آزادمردان و زنان آزاده عالم، اعلام می‌کنیم، آماده‌ایم تا با فرمان مقام معظم رهبری مدظله‌العالی پاسخی دندان شکن به دشمن زبون صهیونیستی بدهیم.

از همه هیأت‌ها و تشکل‌های دینی می‌خواهیم با تمسک به دعا و مناجات و پیوستن به #پویش_قرائت_امن_یجیب و ختم صلوات و با برپایی مراسم عزا در این مصائب بزرگ با مردم مظلوم غزه همراهی کنند و امیدمان این است؛ سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبون. و آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می‌گردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر