دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 مهر 1402 - 21:25

حجت‌الاسلام خطیب: عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با دیگر کشورها قابل‌ ترمیم نیست

حجت‌الاسلام خطیب: عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با دیگر کشورها قابل‌ ترمیم نیست
وزیر اطلاعات با تأکید به اینکه عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با دیگر کشورها قابل‌ ترمیم نیست، عنوان کرد: روندی که برای ارتباطات و تعاملات در پیش گرفته بودند با شکستی ترمیم‌ناپذیر روبه‌رو شده‌ است و هیچ زمانی به‌ شکل عادی و مناسب خود باز نمی‌گردد.
کد خبر : 874152

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب، امروز در جلسه شورای تأمین لرستان در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: عملیات طوفان الاقصی قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی را از هم پاشید.

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی عملیاتی چون طوفان الاقصی را تاکنون به خود ندیده بود، افزود: اقدام فاجعه‌آمیز رژیم صهیونیستی به‌ عنوان یک خیانت علیه بشریت در تاریخ ثبت می‌شود.

وزیر اطلاعات با تأکید به اینکه عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با دیگر کشورها قابل‌ترمیم نیست، عنوان کرد: روندی که برای ارتباطات و تعاملات در پیش گرفته بودند با شکستی ترمیم‌ناپذیر روبه‌رو شده‌ است و هیچ زمانی به‌ شکل عادی و مناسب خود باز نمی‌گردد.

وی با بیان اینکه با اقدام ددمنشانه رژیم صهیونیستی شاهد تغییر افکار عمومی به نفع فلسطین و علیه رژیم صهیونیستی هستیم، بیان کرد: از شورای امنیت پرادعا برای حمایت از مظلومان کاری ساخته نیست.

خطیب با تأکید به اینکه شورای امنیت فقط در جهت اهداف قدرت، خواست‌های ظالمانه و استعماری آمریکا فعالیت می‌کند، گفت: رئیس‌جمهور آمریکا در کشور جنایتکار اسرائیل حضور پیدا می‌کند و پا بر همه خون‌های مظلوم می‌گذارد.

وزیر اطلاعات با اشاره به تلاش‌های دولت سیزدهم برای رفع مشکلات کشور، تصریح کرد: دولت آیت‌الله رئیسی شاهد رشد در وضعیت اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری، رشد تولید و ایجاد زمینه‌هایی برای گسترش فعالیت اقتصادی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر