دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

امیر صباحی فرد: توان موشکی پدافند هوایی ایران به هیچ وجه اغراق نیست

امیر صباحی فرد: توان موشکی پدافند هوایی ایران به هیچ وجه اغراق نیست
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تأکید بر این‌که قدرت و توان موشکی پدافند هوایی به هیچ وجه اغراق نیست و یک موضوع جدی است، افزود: ارزیابی توان موشکی ایران بسیاری از نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی و لرزه بر اندام بیگانگان انداخته است.
کد خبر : 874140

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از مناطق پدافندی جنوب کشور از گروه پدافند هوایی بندر طاهری بازدید و بر تقویت سامانه‌های پدافندی و تسلیحات موشکی تأکید کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، اظهار کرد: برنامه توسعه موشکی ایران هشداری جدی و تهدیدی واقعی برای بیگانگان و متجاوزان است و یقیناً هرگونه تهدید با پاسخ کوبنده غیور مندان پدافند هوایی مواجه می‌شود.

صباحی فرد با تأکید بر این‌که قدرت و توان موشکی پدافند هوایی به هیچ وجه اغراق نیست و یک موضوع جدی است، افزود: ارزیابی توان موشکی ایران بسیاری از نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی و لرزه بر اندام بیگانگان انداخته است.

او با اشاره به اینکه همواره امنیت پایدار در مرزهای هوایی کشورمان برقرار است، تصریح کرد: منافع ملی و آسودگی خاطر هموطنانمان اساسی‌ترین خط قرمز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که هرگز مماشاتی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته