دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

کنسرت مجید رضوی در برج میلاد تهران

کنسرت مجید رضوی در برج میلاد تهران
مجید رضوی خواننده موسیقی پاپ پس از برگزاری کنسرت‌های دوبی فصل تازه اجرا‌های خود را در تهران آغاز خواهد کرد.
کد خبر : 874081

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، فصل جدید اجرا‌های زنده مجید رضوی خواننده پرطرفدارموسیقی پاپ کشورمان از روز بیست وهشتم مهر ماه به میزبانی «سالن میلاد نمایشگاه» و «برج میلاد تهران» پیش روی طرفداران قرار می‌گیرد.

براساس برنامه ریزی‌های انجام گرفته مجید رضوی روز‌های جمعه بیست وهشتم و شنبه بیست ونهم مهرماه طی چهارسانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می‌رود.

این خواننده پس از تمدید کنسرت‌های پایتخت خود برای سومین بار، روز هفتم آبان ماه نیز در دو سانس کنسرت‌های پایتخت خود را به تهیه کنندگی موسسه «اکسیرنوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده در برج میلاد تهران برگزار خواهد کرد.

مجید رضوی ازجمله هنرمندانی است که طی دو سال گذشته خود را به‌عنوان یکی پرطرفدارترین خواننده‌ها در میان مخاطبان معرفی کرده و جزو خوانندگان دارای رکورد تعداد برگزاری کنسرت در تهران و شهر‌های مختلف کشور بوده که از آن جمله می‌توان به برگزاری کنسرت در تهران و شهر‌های آمل، همدان، خرم آباد، قزوین، ارومیه، تبریز، اردبیل، کرج، ارومیه، ساری، بابلسر، لاهیجان، قشم، کیش، رامسر اشاره کرد.

این خواننده موسیقی پاپ در فصل اول اجرا‌های خود، علاوه بر برگزاری چندین کنسرت در تهران و شهر‌های دیگر، کنسرت‌هایی را در ترکیه (استانبول)، امارات (دوبی) وعراق (اربیل و سلیمانیه) اجرا کرد. این در حالی است که برنامه ریزی‌هایی هم برای برگزاری کنسرت‌های رضوی کشور‌های مختلف اروپایی، کانادا و استرالیا صورت گرفته که جزییات آن به زودی اعلام می‌شود.

مرحله فروش بلیت مجموعه کنسرت‌های مجید رضوی از هم اکنون آغاز شده و علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه " هنر تیکت" به آدرس Honarticket.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته