دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

«شاخه زیتون» فیلم‌هایی با محوریت مقاومت مردم فلسطین را به نمایش می‌گذارد

«شاخه زیتون» فیلم‌هایی با محوریت مقاومت مردم فلسطین را به نمایش می‌گذارد
بخش جنبی «شاخه زیتون» در چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با نمایش ۶ فیلم از مقاومت مردم فلسطین علیه جنایات صهیونیست‌ها یاد می‌کند.
کد خبر : 874073

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، «شاخه زیتون» عنوان یک بخش جنبی از چهلمین جشنواره فیلم کوتاه تهران است که قرار است فیلم‌هایی با محوریت مقاومت مردم فلسطین را به نمایش بگذارد.

در این بخش ویژه ۶ فیلم از ایران، آمریکا و فلسطین اکران می‌شود؛ بنابراین گزارش روز جمعه ۲۸ مهر و روز یکشنبه ۳۰ مهرماه در سانس ۵ و در سالن ۸ از ساعت ۲۲ تا ۲۲:۳۰ فیلم‌های کوتاه داستانی «حنان» ساخته محمدمهدی توکلی از ایران، داستانی «شورشی» ساخته علی سلمانی از ایران، مستند «حمله بعدی به جنین» از آمریکا، مستند «شهرور» ساخته محمد غنین حسانین و یعفا عزت شهرور از فلسطین، انیمیشن «فرار بزرگ» و انیمیشن «خونه دزد» ساخته حمید نخعی امرودی روی پرده می‌روند.

«شاخه زیتون» عنوان یک بخش جدید جنبی است که به منظور پاسداشت مقاومت مردم مظلوم فلسطین و جنایات صهیونیست‌ها علیه آن‌ها به چهلمین جشنواره بین‌المببی فیلم کوتاه تهران اضافه شده است.

چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از ۲۷ مهر تا ۲ آبان ماه به دبیری مهدی آذرپندار در پردیس سینمایی ملت در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر