دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

واکنش رحمتی به استعفای وحید فاضلی

واکنش رحمتی به استعفای وحید فاضلی
سرپرست تیم فوتبال نساجی گفت: استعفای آقای فاضلی از طریق رسانه‌ها صورت گرفت و امروز هم ایشان بدون اطلاع در تمرین تیم شرکت نکرد لذا من در این زمینه با سرمربی تیم صحبت کردم که آقای رحمتی اعلام کرد برای آقای فاضلی در ادامه مسیر ورزشی آرزوی موفقیت می‌کند.
کد خبر : 874016

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، فرهاد کوچکزاده در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه نساجی مازندران، پیرامون شکست تیم مقابل آلومینیوم اراک اظهار کرد: جا دارد از طرف خودم مجدداً از هواداران عزیز عذرخواهی کنم چون معتقدم آنها سرمایه‌های واقعی هستند که همیشه و در هر شرایطی حامی تیم هستند.

وی افزود: به شخصه شاهد زحمات تک‌تک اعضای تیم از ابتدای فصل تاکنون بوده‌ام و به جرات می‌توانم بگویم این تیم یکی از بانظم‌ترین و سختکوش‌ترین تیم‌هایی است که در آن کار کرده‌ام. متاسفانه در بازی‌های اخیر دچار بدشانسی شدیم که در بازی با ملوان در بندرانزلی اوج این بدشانسی‌ها را شاهد بودیم.

مدیر تیم فوتبال نساجی مازندران ادامه داد: در آن مسابقه بیش از سه موقعیت صد در صد گل را از دست دادیم و در بازی روز گذشته هم دو موقعیت خوب در نیمه اول و دو موقعیت در نیمه دوم داشتیم. با این وجود هم کادر فنی و هم بازیکنان تیم از بابت نتایج دو سه هفته اخیر ناراحت هستند و روز گذشته هم موضع خود را اعلام کردند. شما مطمئن باشید شرایط نساجی اینگونه باقی نخواهد ماند و این تیم به یکی از تیم‌های خوب و قلدر لیگ برتر تبدیل خواهد شد.

مدیر تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص استعفای وحید فاضلی گفت: استعفای آقای فاضلی از طریق رسانه‌ها صورت گرفت و امروز هم ایشان بدون اطلاع در تمرین تیم شرکت نکرد لذا من در این زمینه با سرمربی تیم صحبت کردم که آقای رحمتی اعلام کرد برای آقای فاضلی در ادامه مسیر ورزشی آرزوی موفقیت می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر