دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

فراخوان جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی از ۲۹ مهر آغاز می‌شود

فراخوان جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی از ۲۹ مهر آغاز می‌شود
معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد: فراخوان جذب مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال ۱۴۰۲ از روز شنبه ۲۹ مهرماه آغاز می‌شود.
کد خبر : 874001

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، اصغر کشت‌کار قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه اظهار کرد: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به مدت ۲ هفته تا ۶ آبان‌ماه با مراجعه به سامانه جذب مدرسان به آدرس https://jam.uast.ac.ir اقدامات لازم برای مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

وی درباره فرآیند جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال جاری اظهار کرد: فرآیند به‌کارگیری مدرسان با نیازسنجی اولیه در مراکز آموزشی انجام شده و ظرفیت نهایی اختصاص‌یافته پس از تأیید واحد‌های استانی برای تأمین نیاز‌ها و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود باتوجه به دوره‌های در حال اجرا و همچنین رشته‌های جدید در قالب گروه درس‌های تعیین شده، صورت گرفته است، به نحوی که تأمین مدرس مورد نیاز مراکز آموزشی، طبق زمان بندی مناسب صورت پذیرد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: حداقل سن متقاضیان برای شرکت در فراخوان ۲۸ سال و حداکثر سن ۶۵ سال می‌باشد و جذب مدرس بصورت بومی در واحد‌های استانی صورت می‌گیرد.

کشت‌کار افزود: ملاک ثبت‌نام قطعی متقاضیان در این فراخوان، تکمیل فرم‌های سامانه، پرداخت وجه و اخذ کد رهگیری است.

وی در ادامه بیان کرد: ظرفیت پیش‌بینی شده برای پذیرش مدرسان ۳۸۰۹ نفر بوده که نیازسنجی آن در یک بازه زمانی مشخص باتوجه به نیاز‌های زمانی و مکانی مطابق با آمایش آموزش‌های عالی علمی کاربردی از طریق واحد‌های استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام و جمع‌بندی شده است.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی متذکر شد: دانشگاه تلاش می‌کند نتایج فراخوان را قبل از شروع ترم آتی تحصیلی اعلام کند تا بتوانیم از خدمات مدرسان جدید در بهبود ارائه آموزش‌های اشتغال محور بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/

ارسال نظر