دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سرلشکر موسوی: جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، نقض مکرر حقوق بشر است

سرلشکر موسوی: جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، نقض مکرر حقوق بشر است
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه مسئله فلسطین، مسئله درگیری جبهه کفر و استکبار با جبهه حق و اسلام است، گفت: فلسطین تنها کشوری در جهان است که مسئله حقوق بشر به‌صورت مستمر در آن نقض و این ظلم آشکار مورد حمایت نهادهای بین‌المللی و نظام سلطه قرار می‌گیرد.
کد خبر : 873995

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، 

امیر سید عبدالرحیم موسوی عصر چهارشنبه با حضور در تجمع مردم قم به سبب حمایت از مردم فلسطین در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه«س»، بیان داشت: این حوادث نمی‌تواند مردم مقاوم فلسطین را متوقف یا منحرف کند، بلکه عزم و اراده ملت فلسطین و عموم امت اسلام را پرطنین‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه مسئله فلسطین، مسئله درگیری جبهه کفر و استکبار با جبهه حق و اسلام است، گفت: فلسطین تنها کشوری در جهان است که مسئله حقوق بشر به‌صورت مستمر در آن نقض و این ظلم آشکار مورد حمایت نهادهای بین‌المللی و نظام سلطه قرار می‌گیرد.

فرمانده کل ارتش  با بیان اینکه وضعیت غمبار فلسطین قلب هر انسان آزاده‌ای را رنج می‌دهد، تصریح کرد: مدعیان غربی که شعار آزادی بشر آنها گوش جهان را کر کرده است بدون اینکه از نقض حقوق بشر و ظلم در حق مردم فلسطین سکوت مرگباری کرده‌اند، از جنایات رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند.

وی با تبریک پیروزی مقاومت فلسطین در عملیات طوفان الاقصی، ابراز داشت: بمباران بیمارستان المعمدانی در غزه اوج یک فاجعه و حادثه غیرانسانی بود.

امیر موسوی گفت: عملیات طوفان الاقصی علیه رژیم نحس و نجس صهیونیستی یک نقطه عطف در مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل و تسهیل‌کننده نابودی این رژیم سفاک است.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه مقامات صهیونیستی برای فرار از شکست سنگین اطلاعاتی خود در طوفان الاقصی دست به بمباران گسترده و قطع نیازهای اولیه مردم غزه زدند، گفت: جنایات رژیم صهیونیستی در غزه در حدی است که از طریق رسانه‌ها قابل تصویر کشیدن نیست.

او تأکید کرد: هدف رژیم صهیونیستی از حملات اخیر نسل‌کشی است و در این بین دولت آمریکا سالانه حجم بسیار بالایی از تجهیزات نظامی و مالی در اختیار اسراییل غاصب قرار می‌دهد و از حمایت کشورهای غربی برخوردار است.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اسراییل غاصب بداند که هر بمبی که استفاده می‌کند یک تیشه به ریشه سست و ضعیف خود وارد می‌کند، حوادث امروز سرزمین‌های اشغالی واقعیت رژیم صهیونیستی و ایالات‌متحده آمریکا است.

سرلشکر موسوی محاکمه جنایات غزه خواسته ملت‌های آزاده است،ابراز داشت: همه آن‌هایی که امروز در برابر مردم فلسطین ایستاده‌اند به‌زودی از امت اسلام سیلی خواهند خورد.

وی با خطاب قرار دادن رئیس‌جمهور آمریکا، گفت: میلیون‌ها انسان آزاده در سراسر جهان بدون اینکه نیازی به سلاح داشته باشند امثال شما را راهی جهنم خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته