دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

فرصت مجدد دانش‌آموزان برای ثبت و اصلاح سفارش کتب درسی

فرصت مجدد دانش‌آموزان برای ثبت و اصلاح سفارش کتب درسی
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: کتاب درسی به مقدار کافی و نیاز دانش‌آموزان کشور تولید و در سطح ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها و مناطق توزیع شده است.
کد خبر : 873953

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمد علوی تبار اظهار کرد: دانش‌آموزانی که تاکنون سفارش کتاب درسی خود را در سامانه ثبت نکرده‌اند، سریعاً جهت ثبت سفارش کتاب درسی خود اقدام کرده و کتاب درسی را از محل تحصیل خود دریافت کنند.

معاون سازمان پژوهش افزود: سامانه فروش و توزیع کتاب‌های درسی برای ثبت سفارش دانش‌آموزانی که ثبت سفارش کتاب درسی نکرده و یا رشته تحصیلی و پایه تحصیلی خود را تغییر داده‌اند و نیاز به اصلاح سفارش دارند تا ۷ آبان ماه ۱۴۰۲ فعال است. شایسته است اولیا و دانش آموزان در فرصت زمانی باقی‌مانده نسبت به ثبت یا اصلاح سفارش کتاب درسی خود اقدام کنند.

علوی تبار گفت: با توجه به اینکه ثبت سفارش کتاب درسی و اصلاح سفارش منوط به ثبت‌نام قطعی دانش آموزان در سیدا است، ضرورت دارد مدیران مدارس، نسبت به ثبت‌نام قطعی تمامی دانش آموزان در سیدا اقدام و جهت ثبت سفارش فردی یا گروهی دانش آموزان بدون سفارش کتاب، اقدام کنند.

در پایان لازم به ذکر است برای ثبت یا اصلاح سفارش کتاب‌های درسی و یا مشاهده محل دریافت کتاب به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، به نشانی (my.gov.ir , my.medu.ir , irtextbook.ir) مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر