دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

بازدید ممبینی از ورزشگاه شهید درفشی‌فر

بازدید ممبینی از ورزشگاه شهید درفشی‌فر
دبیر کل فدراسیون فوتبال به اتفاق هیئت همراه، از ورزشگاه شهید درفشی‌فر و امکانات این مجموعه بازدید به عمل آورد.
کد خبر : 873922

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، هدایت ممبینی، دبیر کل فدراسیون فوتبال، امروز (سه‌شنبه) به اتفاق مصطفی زارعی، مدیر کمیته فنی و توسعه و صدور مجوز حرفه‌ای، فریبرز محمودزاده، مدیر آکادمی‌های فوتبال، ماجد بلالی، کارشناس کمیته فنی و توسعه فوتبال، از آکادمی باشگاه پرسپولیس و امکانات و تجهیزات مجموعه شهید درفشی‌فر (پرسپولیس) در راستای صدور مجوز حرفه‌ای، بازدید به عمل آوردند.

ممبینی پس از بازدید از این مجموعه، در نشستی با محسن خلیلی، رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس، در خصوص مسائل مختلف آکادمی، تیم‌های پایه و تشکیلات باشگاه ابزار امیدواری کرد که مسیر مطلوب آکادمی این باشگاه همواره ادامه یابد.

در جریان این نشست، توضیحات و تحلیل برنامه‌های مدون باشگاه برای آکادمی، امکانات و تجهیزات و تعداد بازیکنانی که در این سه سال به تیم بزرگسالان معرفی شده‌اند و با عقد قرارداد با تیم بزرگسالان به باشگاه بزرگ پرسپولیس خدمت می‌کنند نیز صحبت شد.

هدایت ممبینی در خصوص عملکرد باشگاه و مدیریت آکادمی پرسپولیس در مسیر حرفه‌ای سازی، ابراز رضایت نموده و خاطرنشان کرد که با حمایت‌های هرچه بیشتر باشگاه پرسپولیس این روند رو به جلو حفظ و توسعه یابد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته