دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 مهر 1402 - 14:03

داوطلبان نمایندگی مجلس موظف به اعلام شماره حساب شدند

داوطلبان نمایندگی مجلس موظف به اعلام شماره حساب شدند
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌ای تأکید کرد: اعلام شماره حساب داوطلبان نمایندگی مجلس برای هزینه‌های انتخاباتی در راستای اجرای قانون شفافیت و نظارت بر تأمین مالی فعالیت‌های انتخاباتی ضروری است.
کد خبر : 873902

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره (۹) بر ضرورت اعلام شماره حساب داوطلبان برای هزینه‌های انتخاباتی در راستای اجرای قانون شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی تأکید کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی انتخابات سراسری دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی می‌رساند، همچنانکه در اطلاعیه شماره ۸ ستاد انتخابات کشور اعلام گردید، در اجرای ماده ۷ قانون «شفافیت و نظارت بر تأمین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی»، ضروریست داوطلبان گرامی به یکی از شعب بانک های عامل دارای مجوز از بانک مرکزی مراجعه و یک شماره حساب غیرتجاری صرفاً جهت هزینه‌های انتخاباتی تعیین و یا افتتاح کنند و مجوز در اختیار قراردادن اطلاعات مربوط به حساب یاد شده به وزارت کشور و هیأت مرکزی نظارت، را به بانک مربوطه اعلام دارند.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی بخشنامه شماره ۰۲/۱۷۷۹۲۳ مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ نسبت به ابلاغ موضوع مورد نظر به بانک‌های عامل، اقدام کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر