دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 مهر 1402 - 14:11

نماز جمعه تهران به امامت صدیقی اقامه می‌شود/ نماینده حماس سخنران پیش از خطبه‌ها

نماز جمعه تهران به امامت صدیقی اقامه می‌شود  نماینده حماس سخنران پیش از خطبه‌ها
نمازجمعه این هفته پایتخت به امامت حجت‌الاسلام صدیقی در دانشگاه تهران اقامه می‌شود.
کد خبر : 873900

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمازجمعه این هفته تهران، ۲۸ مهرماه در دانشگاه تهران، به امامت حجت‌الاسلام کاظم صدیقی برگزار خواهد شد.

طبق روال، ساعت ۱۰:۳۰ صبح درب‌های دانشگاه به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه‌ها از ساعت ۱۱ آغاز خواهد شد. هم چنین «خالد قُدومی» نماینده جنبش حماس در تهران سخنران پیش از خطبه‌ها خواهد بود.

در بخش معرفی کتاب منتخب این هفته خطبه‌های نمازجمعه ، کتاب «منم یه مادرم» نوشته خانم ناهید گلکار معرفی می‌شود. «منم یه ماردم» دفتر اول از مجموعه کتاب‌های روایت سبک تربیتی والدین شهدا، براساس روایت‌هایی از والدین دانشمند شهید مصطفی احمدی‌روشن، شهید مدافع امنیت محمدحسین حدادیان و شهید مدافع حرم محمد مسرور می باشد که انتشارات «راه یار» آن را منتشر کرده است.

در میان آثاری که برای شهدا نوشته شده است، جای خالی روایت رشد شهید از زبان نزدیک‌ترین و همراه‌ترین مربیان شهدا یعنی والدینشان احساس می‌شود. کتاب"منم یه مادرم" پرکننده این خلأ است زیرا روایتگر تجربیات و شیوه تربیت پدر و مادری است که نه فقط لحظه شهادت، بلکه لحظه‌ لحظه‌های زندگی شهید را ساخته یا نظاره‌گر بوده‌اند. کتاب «منم یه مادرم» همراه با مسابقه، با ۳۰ درصد تخفیف در غرفه کتاب آدینه در معرض انتخاب علاقمندان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر