دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 مهر 1402 - 13:32

نماینده مجلس: کلیمیان در انتظار انتقامی سخت از اعمال شنیع رژیم صهیونیستی هستند

نماینده مجلس: کلیمیان در انتظار انتقامی سخت از اعمال شنیع رژیم صهیونیستی هستند
نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی در پیامی کشتار بیرحمانه رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد و گفت: کلیمیان ایران در انتظار انتقامی شدید برای اعمال شنیع رژیم صهیونیستی هستند.
کد خبر : 873898

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، همایون سامه یح نجف آبادی نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی در پیامی کشتار بیرحمانه رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی را محکوم کرد.

وی در این پیام تاکید کرد: جامعه ایرانیان کلیمی کشتار بیرحمانه رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در غزه و به خاک و خون کشیدن نوزادان، کودکان، زنان و مردان بی‌پناه و مظلوم این شهر را محکوم می‌کند.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس اظهار داشت: بی‌تردید حمله وحشیانه این رژیم به بیمارستان المعمدانی غزه، که نه تنها مجروحین جنگ در آن بستری بوده، بلکه بسیاری از فلسطینیان که جهت در امان ماندن خانواده خود از بمباران بی وقفه غزه در آن پناه گرفته بودند، یکی از بیرحمانه و غیر انسانی ترین اعمال این رژیم جعلی است.

نجف آبادی در این پیام یادآور شد: کلیمیان ایران به‌ همراه دیگر هموطنان خود ضمن ابراز تاسف از این واقعه غمبار، در انتظار انتقامی شدید برای اعمال شنیع رژیم صهیونیستی هستند، به امید آزادی فلسطین و فلسطینیان و آرزوی صلح جهانی.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته