دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
بیانیه بسیج بنیاد شهید در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی؛

هویت پلید رژیم صهیونیستی برای کل جهان نمایان شد

هویت پلید رژیم صهیونیستی برای کل جهان نمایان شد
مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امورایثارگران در خصوص محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه بیانیه صادر کرد.
کد خبر : 873896

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
و ما لکم لا تقاتلون فی سبیل الله و المستضعفین من الرجال و النساء و الولدان الذین یقولون ربنا اخرجنا من هذه القریه الظالم اهل‌ها و اجعل لنا من لدنک نصیرا. (آیه ۷۵ سوره نساء)

شما را چه شده که در راه خدا و رهایی مردان و زنان و کودکان مستضعف (که ستمکاران هر گونه راه چاره را بر آنان بسته‌اند) نمی‌جنگید؟ آن مستضعفانی که همواره می‌گویند: پروردگارا!   ما را از این شهری که اهلش ستمکارند، بیرون ببر و از سوی خود، سرپرستی برای ما بگمار و از جانب خود برای ما یاوری قرار ده. (آیه ۷۵ سوره نساء)

این روز‌ها دنیا با شدیدترین حوادث و مقابله با حقوق بشر مواجه است که توسط صهیونیست‌ها در حال رقم خوردن است و متاسفانه جامعه جهانی و سازمان‌های بین‌المللی در این خصوص سکوت کرده‌اند تا هر روز به کشتار مردم بی‌گناه افزوده شود. کشتار مردم بی‌دفاع و مظلوم در غزه و همچنین کودکان بی‌گناه موجب شده تا نفرت از رژیم صهیونیستی دو چندان شده و همه دنیا با هویت پلید و زشت این اشغالگران آشنا شوند.

باید بدانیم که بر اساس کنوانسیون بین‌المللی ژنو حفظ امنیت و سلامت کادر درمان و بیماران بستری در بیمارستان‌ها در همه میدان‌ها برای همه طرف‌های درگیر امری ضروری است، اما این موضوع توسط رژیم صهیونیستی نقض شده و فاجعه بیمارستان المعمدانی را به بار آورده است.

مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن محکوم کردن این جنایت‌ها از متولیان امور به ویژه دستگاه‌های حقوق بشری بین المللی و در رأس آن‌ها سازمان ملل می‌خواهد که در این خصوص وارده عمل شده و در راستای مقابله با این نسل کشی‌ها و قتل و کشتار مردم بی گناه غزه اقدام عاجل بعمل آورند.

انتهای پیام/

ارسال نظر