دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در پیام رییس جمعیت هلال احمر آمده است؛

پیگیر اعزام داوطلبان برای امدادرسانی به مردم مظلوم فلسطین هستیم

پیگیر اعزام داوطلبان برای امدادرسانی به مردم مظلوم فلسطین هستیم
رییس جمعیت هلال احمر در پیامی از ابراز همدردی امدادگران قدردانی کرد و از پیگیری برای اعزام داوطلبان برای امدادرسانی به مردم مظلوم فلسطین خبر داد.
کد خبر : 873869

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی از ابراز همدردی امدادگران قدردانی کرد و از پیگیری برای اعزام داوطلبان برای امدادرسانی به مردم مظلوم فلسطین خبر داد.

پیام رئیس جمعیت هلال احمر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ثمَّ أَنْزَلَ اللَّهُ سَکِینَتَهُ عَلَیٰ رَسُولِهِ وَعَلَی الْمُؤْمِنِینَ وَأَنْزَلَ جُنُودًا لَمْ تَرَوْهَا وَعَذَّبَ الَّذِینَ کَفَرُوا ۚ وَذَٰلِکَ جَزَاءُ الْکَافِرِینَ (توبه آیه ۲۶)

آن گاه خدا آرامش خود را بر پیامبرش و مؤمنان نازل کرد، و لشکریانی که آنان را نمی‌دیدید (برای یاری مؤمنان) فرود آورد، و کسانی را که کفر می‌ورزیدند، به عذاب سختی مجازات کرد؛ و این است کیفر کفرپیشگان.

هر انسانی، فارغ از رنگ، نژاد و مذهب با دیدن صحنه‌های حملات وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیستی به مراکز درمانی، بی‌اختیار قلبش به درد می‌آید و خون نوع دوستی در رگ‌هایش به جوش می‌آید.

اینجانب ضمن قدردانی از همراهی امدادگران، نجاتگران و جامعه پزشکی حق‌جو و حق‌طلب به اطلاع می‌رساند جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از هر اقدامی برای اعزام امدادگران، نجاتگران و کادر درمان داوطلب عزیز به منظور کمک رسانی به همنوعان خودتان دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر