دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 مهر 1402 - 12:07
معاون رئیس جمهور:

آزمون استخدام ۱۱ هزار کادر درمان فردا برگزار می‌شود

آزمون استخدام ۱۱ هزار کادر درمان فردا برگزار می‌شود
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: آزمون استخدام ۱۱ هزار کادر درمان و نیروی وزارت بهداشت با اولویت جذب پرستاران دوران کرونا فردا پنج‌شنبه بیست و هفتم مهر برگزار می‌شود.
کد خبر : 873845

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، میثم لطیفی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد که آزمون استخدام کادر درمان و نیروی وزارت بهداشت برای جذب ۲۲ هزار کادردرمانی با حضور ۱۱۱ هزار داوطلب و با اولویت جذب پرستاران دوران کرونا روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه برگزار می‌شود.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت برای آن دسته از پرستارانی که در ایام کرونا در بیمارستان خدمت داشتند امتیاز ویژه ای هم در نظر گرفته شده است.

لطیفی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ ویژه دبیران چه زمانی اعلام می شود، گفت: این نتایج امروز یا فردا توسط سازمان سنجش اعلام می‌شود که به نظر می رسد حدود ۱۵ هزار دبیر جدید در آموزش و پرورش جذب شوند و نزدیک ۱۰ هزار نفر هم تکمیل آموزگاری داریم. اکنون منتظر اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش هستیم.

وی درباره لحاظ شدن سوابق شرکتی‌ها بعد از تبدیل وضعیت گفت: از نظر بیمه‌ای که حتماً این اتفاق می‌افتد در آزمون امسال هم دوبخشی بوده و طبیعتا افرادی که تجربه کار معلمی داشتند آنها در مرحله ارزیابی تکمیلی امتیاز  بیشتری می‌گیرند.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور همچنین درباره برخی خبرها از حقوق زیر ۱۰ میلیونی نیروهای جدید استخدامی گفت: براساس نظام مدیریت خدمات کشور این پرداخت صورت می گیرد و تفاوتی بین این بزرگوران با سایر کارمندان نیست.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته