دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 مهر 1402 - 10:28

بهترین متخصص جراحی قلب و عروق در تهران

بهترین متخصص جراحی قلب و عروق در تهران
با وجود پیشرفت‌های بسیار زیادی که در مورد بیماری‌های قلب و عروق صورت گرفته، هنوز بیماری‌های قلب و عروق به یکی از بیماری‌های رایج در میان افراد در سنین بالا به شمار می‌رود.
کد خبر : 873820

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا، با وجود پیشرفت‌های بسیار زیادی که در مورد بیماری‌های قلب و عروق صورت گرفته، هنوز بیماری‌های قلب و عروق به یکی از بیماری‌های رایج در میان افراد در سنین بالا به شمار می‌رود. بهترین جراح قلب در تهران می‌تواند به افرادی که به هر دلیلی نیاز به جراحی قلب دارند، کمک کند. اگر جزء افرادی هستید که باید برای درمان بیماری‌های قلب و عروق جراحی قلب باز انجام دهید، حتما به بهترین متخصص جراحی قلب و عروق در تهران مراجعه کنید تا خیالتان از بابت درمان این بیماری‌ و انجام مراحل جراحی به صورت تخصصی راحت باشد.

اهمیت مراجعه به بهترین جراح قلب تهران 

بیماری‌های قلبی و عروقی، بیماری‌های ساده‌ای نیستند که بتوانید با مراجعه به یک متخصص بی تجربه و یا کم تجربه آن‌ها را درمان کنید. جراحی قلب باز، نیاز به تخصص و تجربه بسیار زیادی دارد و هر پزشکی از پس انجام آن بر نمی‌آید. حتی اگر از روش‌های جدید و کم تهاجمی برای انجام عمل جراحی قلب استفاده شود، باز هم ممکن است که بیمار شاهد عوارض نگران کننده عمل جراحی قلب باز باشد. 
اگر به بهترین متخصص جراحی قلب و عروق در تهران مراجعه شود، عوارض جدی جراحی قلب کاهش پیدا می‌کند و از طرفی این عمل جراحی حساس با ریسک کمتری انجام خواهد شد. از این رو توصیه می‌کنیم که قبل از مراجعه به یک پزشک، حتما در مورد تخصص و تجربیات بیماران قبلی تحقیق کنید و در نهایت بهترین جراح قلب در تهران را برای انجام این عمل جراحی انتخاب کنید.

انواع جراحی قلب

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید قبل از عمل جراحی قلب به آن توجه داشته باشید، انواع آن است. به هر حال بیماری‌ها و مشکلات قلبی و عروقی که نیاز به جراحی دارند بسیار متفاوت هستند و باید برای درمان آن‌ها نیز از روش‌های مختلفی استفاده شود. بهترین متخصص جراحی قلب و عروق در تهران این جراحی را با ایمنی بالا و کیفیت بیشتر انجام دهد؛ اما بیمار باید با آگاهی کامل به پزشک مراجعه کند و با انواع روش‌های جراحی قلب آشنایی داشته باشید.

جراحی قلب باز

جراحی قلب باز، یکی از روش‌های جراحی است که با باز کردن قفسه سینه و متوقف کردن قلب جهت انجام عمل جراحی انجام می‌شود. افرادی که مبتلا به بیماری‌های شدید عروق کرونر قلب مانند گرفتگی هستند، باید حتما از این روش جراحی برای بهبود سلامت جسمی کمک بگیرند. در شرایطی که استفاده از روش آنژیوپلاستی امکان‌پذیر نباشد، باید حتما از جراحی قلب باز برای انجام بای پس قلبی و عروقی (پیوند عروق) استفاده کرد. 

آنژیوپلاستی

آنژیوپلاستی، یکی از عمل‌های رایج قلب است که توسط بهترین جراح قلب در تهران انجام می‌شود. این عمل جراحی با کمک کاتترهای مختلف که از طریق عروق پا یا بازو وارد قلب می‌شوند، انجام شده و می‌تواند عروقی که با تجمع پلاک و چربی بسته شده‌اند را باز نگه دارد. آنژیوپلاستی، برای رفع گرفتگی عروق تا حد متوسط قابل انجام است. در صورت نیاز می‌توان به همراه کاتتر از بالن و استنت نیز برای باز نگه داشتن عروق استفاده کرد.

لیزر عروق

یکی از روش‌های جدید جراحی قلب که معمولا توسط بهترین متخصص جراحی قلب و عروق در تهران انجام می‌شود، لیزر عروق است. لیزر عروق زمانی انجام می‌شود که راه حل درمانی بهتری برای بهبود گرفتگی عروق وجود نداشته باشد. برای انجام این کار لازم است که یک سوراخ کوچک در قفسه سینه ایجاد شود. سپس لیزر از طریق همین سوراخ به بطن چپ راه پیدا می‌کند و می‌تواند باعث رشد عروق خونی جدید شود. 

بهترین جراح قلب در تهران

جراحی دریچه‌های قلبی

عملکرد دریچه‌های قلب می‌تواند تاثیر زیادی روی عملکرد قلب و دیگر ارگان‌های مرتبط داشته باشد. برای درمان اختلالات دریچه قلب، نیاز به ترمیم و جایگزینی آن‌ها است که برای انجام این فرایند باید از جراح قلب کمک گرفت. برای رفع گرفتگی دریچه‌ها می‌توان از کاتترها برای باز کردن این گرفتگی‌ها استفاده کرد؛ اما در مواقعی که امکان رفع گرفتگی وجود نداشته باشد، بهترین روش جایگزین کردن دریچه‌های قلبی با دریچه‌های جدید و سالم است.

عمل جراحی برای کاشت ضربان ساز 

ضربان ساز قلب که بیشتر با نام باطری قلب شناخته می‌شود، یکی از وش‌های درمان آریتمی است. آریتمی به نوسانات ضربان قلب به صورت غیر طبیعی گفته می‌شود که می‌تواند مشکلات زیادی را در سیستم قلب شما به وجود آورد. باطری‌های قلب مانند یک دستگاه کوچک هستند که در زیر پوست قفسه سینه قرار می‌گیرند و می‌توانند باعث ایجاد ضربان اضافی در قلب شوند و عملکرد سیستم قلب را بهبود ببخشند. در این عمل جراحی، بهترین متخصص قلب در تهران مسیرهای جدیدی را برای ایجاد سیگنال و جریان الکتریکی به وجود می‌آورد که این مسیرها امکان ارسال پالس‌های الکتریکی به قلب را فراهم می‌کنند.

عمل پیوند قلب

عمل پیوند قلب، یکی از انواع جراحی قلب باز است که در شرایط خاص و در زمانی که دیگر امکان درمان بیماری‌های قلبی و عروقی با جراحی وجود ندارد، استفاده می‌شود. در واقع افرادی که دارای نارسایی پیشرفته قلبی هستند، حتما باید عمل پیوند قلب را انجام دهند؛ زیرا قلب بیمار قادر به پمپاژ کردن خون به ارگان‌های مختلف بدن نیست. 

بهترین متخصص جراحی قلب و عروق در تهران

بهترین متخصص جراحی قلب و عروق در تهران 

در این مقاله در مورد انواع جراحی قلب باز و کم تهاجمی مانند آنژیوگرافی صحبت کردیم. این روش‌ها برای درمان بیماری‌های قلبی و عروقی و افزایش طول عمر افراد دارای این بیماری انجام می‌شوند. مراجعه به بهترین متخصص جراحی قلب و عروق در تهران برای انجام هر یک از این روش‌ها ضروری است. بهترین جراح قلب در تهران، فردی است که تخصص کافی در این زمینه باشد و جراحی‌های موفقیت آمیزی را نیز انجام داده باشد. در کنار جراح نیز باید تیمی متخصص و حرفه‌ای برای انجام عمل جراحی حضور داشته باشند تا جراح بتواند از آن‌ها کمک بگیرد.

بهترین جراحان قلب در کلینیک عرفان نیایش

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی عرفان نیایش، با هدف انجام بهترین عمل‌های جراحی قلب باز و کم تهاجمی، از بهترین جراحان قلب تهران کمک می‌گیرد. تمامی تیم جراحی این بیمارستان تخصص کافی برای انجام سخت‌ترین عمل‌های جراحی قلب را دارند. همچنین تجهیزات استفاده شده اتاق عمل‌های این بیمارستان نیز بروز، مدرن و جدید هستند تا بتوان با حداکثر درصد موفقیت بهترین عمل‌های جراحی را در این بیمارستان انجام داد.
جراحان قلب حاضر در کلینیک عرفان نیایش، جزء بهترین و باتجربه‌ترین جراحان در تهران و ایران هستند. پزشکانی همچون آقای دکتر سید خلیل فیروزنیا و دکتر سام زراعتیان به عنوان فوق تخصص جراحی قلب و عروق، دکتر رضوان نوبهار فوق تخصص بیهوشی قلب، دکتر مناقب و دکتر مرضیه یوسفی به عنوان فلوشیپ بیهوشی قلب و بسیاری از جراحان و کادر درمان متخصص در حوزه جراحی قلب و عروق که به بیماران برای درمان بیماری‌های خطرناک قلبی کمک می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر