دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در واکنش به بمباران بیمارستان المعمدانی؛

خسروپناه: رژیم صهیونیستی با جنایت وحشیانه اخیر گور خود را کنده است

خسروپناه: رژیم صهیونیستی با جنایت وحشیانه اخیر گور خود را کنده است
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان المعمدانی گفت: این رژیم با جنایت وحشیانه اخیر گور خود را کنده است.
کد خبر : 873780

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به جنایت وحشیانه بیمارستان المعمدانی در پیامی تأکید کرد که اعضای حقیقی و حقوقی شورای عالی انقلاب فرهنگی و همه همکاران در قرارگاه علم و فرهنگ دبیرخانه، این حمله سنگدلانه را محکوم کرده و انزجار خود را از ظلم صهیونیست‌ها و همدردی خود را با ملت مظلوم فلسطین اعلام می‌دارند.

مشروح پیام دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین
اَللّهُمَّ اِنّا نَشْکوُ اِلَیْکَ فَقْدَ نَبِیِّنا صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَالِهِ وَغَیْبَهَ وَلِیِّنا وَکَثْرَهَ عَدُوِّنا وَقِلَّهَ عَدَدِنا وَشِدّهَ الْفِتَنِ بِنا وَتَظاهُرَ الزَّمانِ عَلَیْنا فَصَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَالِهِ وَاَعِنّا عَلى ذلِکَ بِفَتْحٍ مِنْکَ تُعَجِّلُهُ وَبِضُرٍّ تَکْشِفُهُ وَنَصْرٍ تُعِزُّهُ وَسُلْطانِ حَقٍّ تُظْهِرُهُ وَرَحْمَهٍ مِنْکَ تُجَلِّلُنا‌ها وَعافِیَهٍ مِنْکَ تُلْبِسُنا‌ها بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

خدایا ما به تو شکایت می‌کنیم از نبودن پیامبرمان که درودهاى تو بر او و آلش باد و از غیبت مولایمان و از بسیارى دشمنان و کمى افرادمان و از سختى آشوب‌ها و از کمک دادن اوضاع زمانه به زیان ما پس درود فرست بر محمد و آلش و کمک ده ما را بر این اوضاع به گشایش فورى از طرف خود و برطرف کردن رنج وناراحتى و یارى با عزت و ظاهر ساختن سلطنت حقه و رحمتى از جانب تو که ما را فراگیرد و تندرستى از طرف تو که ما را بپوشاند به رحمتت اى مهربانترین مهربانان دیشب عاشورای دیگری در کربلای غزه رخ داد. شمریان و یزیدیان زمانه بر مردم مظلوم فلسطین در بیمارستان المعمدانی هجوم آوردند و با بمب‌های یک تنی آمریکایی کودکان و پیران و زنان و مردان بی دفاع را مثله کردند.

رژیم غاصب صهیونیستی بداند با این جنایت وحشیانه، گور خود را کنده است و ادامه رفتار‌های سبعانه او، فرو رفتن در باتلاق صهیونیستی خواهد بود. 

کجایند مدعیان روشنفکری که با سکوت خود لال گشته‌اند. 

کجایند مدعیان حقوق بشر که چشمانشان از دیدن این جنایت‌ها کور شده است.

آیا زمان آن نرسیده است تا اندیشمندان جهان لبیک‌گوی کلام امیرالمؤمنین علیه‌السلام باشند و به عهد و پیمان خود وفا کنند و در برابر شکمبارگی ستمگران و گرسنگی مظلومان سکوت نکنند. «وَ مَا أَخَذَ اَللَّهُ عَلَى اَلْعُلَمَاءِ أَلاَّ یُقَارُّوا عَلَى کِظَّةِ ظَالِمٍ وَ لاَ سَغَبِ مَظْلُومٍ»

اعضای حقیقی و حقوقی شورای عالی انقلاب فرهنگی و همه همکاران در قرارگاه علم و فرهنگ دبیرخانه، این حمله سنگدلانه را محکوم کرده و انزجار خود را از ظلم صهیونیست‌ها و همدردی خود را با ملت مظلوم فلسطین اعلام می‌دارند.

خداوندا ظهور مولانا صاحب الزمان (عج) را برسان تا با حکمرانی آن حضرت، نابودی رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی و همه ظالمان جهان تحقق یابد.

انتهای پیام/

ارسال نظر