دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 مهر 1402 - 23:09

ایران حمله به بیمارستان غزه‌ را قویا محکوم کرد

ایران حمله به بیمارستان غزه‌ را قویا محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه جنایت هولناک حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی در غزه را که منجر به شهادت و مجروح شدن صدها نفر از بیماران و مجروحان بی‌دفاع و بی‌پناه شد، با قوی‌ترین عبارات محکوم کرد.
کد خبر : 873766

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، ناصر کنعانی این اقدام را یک جنایت جنگی وحشیانه و نسل‌کشی توصیف کرد و افزود: رژیم صهیونیستی در تداوم جنایات ننگین خود در حق ملت فلسطین، با ارتکاب این جنایت ددمنشانه و هولناک، یک‌بار دیگر خوی درندگی و سبعیت خود را به همه جهانیان نشان داد و ثابت کرد که کوچک‌ترین پایبندی به اصول و قواعد حقوق بین‌الملل در زمان جنگ ندارد.

او عمیق‌ترین مراتب همدردی دولت و ملت ایران با ملت و مقاومت فلسطین به‌ویژه خانواده‌های شهدای این جنایت ددمنشانه را ابراز داشت و افزود: بی‌شک خون شهدای مظلوم این حادثه، عزم ملت مقاوم و مجاهد فلسطین را در ایستادگی برای آزادی سرزمینشان از لوث وجود اشغالگران جزم‌تر خواهد کرد.

کنعانی تأکید کرد: انتظار می‌رود که جامعه جهانی به‌ویژه سازمان ملل متحد و شورای امنیت این سازمان به مسؤولیت بین‌المللی خود در بررسی سریع ابعاد این جنایت جنگی و پیگرد قانونی جنایتکاران صهیونیست عمل نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر