دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 مهر 1402 - 21:31

پوتین خطاب به بایدن: باید به روس‌ها احترام گذاشته شود

پوتین خطاب به بایدن: باید به روس‌ها احترام گذاشته شود
رئیس‌جمهور روسیه در واکنش به اظهارات اخیر جو بایدن که گفته بود «باید ولادیمیر پوتین را زمین زد» گفت: آن‌ها باید احترام گذاشتن به دیگران را یاد بگیرند. در این صورت دیگر لازم نیست که کسی سرکوب شود.
کد خبر : 873763

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در واکنش به اظهارات اخیر جو بایدن که گفته بود «باید ولادیمیر پوتین را زمین زد» گفت: آن‌ها باید احترام گذاشتن به دیگران را یاد بگیرند. در این صورت دیگر لازم نیست که کسی سرکوب شود.

وی ادامه داد: تمایل مداوم برای سرکوب دیگران منجر به بروز مشکلات می‌شود. نمایندگان آمریکا حین رویدادهای تشریفاتی لبخند می‌زنند و دست به شانه دیگران می‌کشند اما در واقع احترام آن‌ها برای مردم و کشورها در منافعشان نهفته است.

پوتین در بخشی دیگری از سخنانش گفت: من باور دارم که بایدن با توجه به مدت زمانی که در رده‌های بالای قدرت بوده، یکی از کارکشته‌ترین سیاست‌مداران جهان است. او مدت‌هاست که در جهان سیاست قرار دارد. یک شخص کارکشته می‌داند که چه وظایفی را برای خودش تعیین کند. اگر آن‌ها هیچ کار دیگری جز برقراری روابط با روسیه ندارند، آن‌وقت این چندان هم بد نیست.

پوتین در انتها با اشاره به اینکه نمی‌توان منافع روسیه را سرکوب کرد، گفت که باید به روس‌ها احترام گذاشته شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر