دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 مهر 1402 - 14:50

استان فارس در لیگ ورزش همگانی دانشگاه آزاد به رتبه نخست رسید

استان فارس در لیگ ورزش همگانی دانشگاه آزاد به رتبه نخست رسید
مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد فارس از کسب رتبه برتر توسط این دانشگاه در چهارمین دوره لیگ ورزش همگانی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
کد خبر : 873682

محمد یزدان‌پناه مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا  از کسب رتبه برتر توسط این دانشگاه در چهارمین دوره لیگ ورزش همگانی خبر داد و اظهار کرد : بر اساس اعلام مرکز ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی چهارمین دوره لیگ ورزش همگانی دانشگاه با مشارکت بالغ‌بر ۴۰ هزار نفر در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۲ برگزار و نتایج ارزیابی این لیگ معین شد.

وی افزود: در شاخص مشارکت، استان فارس با ۲۵.۵ درصد مشارکت موفق به قرارگرفتن در جایگاه نخست این لیگ شد. دانشگاه آزاد اسلامی فارس با ارسال و بارگذاری قریب به ۱۸ هزار ویدئو در چهارمین دوره لیگ ورزش همگانی دانشگاه «یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی» توانست در شاخص ارسال ویدئو از فعالیت‌های ورزش همگانی دانشجویان، دانش‌آموزان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی این استان نیز مقام اول را به خود اختصاص دهد؛ این در حالی بوده که دومین استان در این ارزیابی، کمتر از یک پنجم استان فارس ویدئو بارگذاری کرده است.

مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی فارس ابراز امیدواری کرد که با همکاری همه رؤسای واحد‌ها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، تلاش و مشارکت استادان گروه تربیت‌بدنی و دانشجویان و کارکنان، این استان در دوره پنجم لیگ نیز موفق به تکرار این مقام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر