دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

لزوم بهره‌گیری از توان دانشجویان برای شکوفایی استعداد‌ها

لزوم بهره‌گیری از توان دانشجویان برای شکوفایی استعداد‌ها
سرپرست دانشگاه آزاد دهدشت عنوان کرد: فعالیت‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی را به نحوی طراحی می‌کنیم که با بهره‌گیری از توان دانشجویان به شکوفایی استعداد‌ها در بستر دانشگاه آزاد اسلامی منجر شود.
کد خبر : 873681

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا،  حمیدرضا صدیق‌نژاد سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت با حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فرامام جمعه شهر دهدشت دیدار کرد.

صدیق‌نژاد سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت در این نشست با تبریک پیروزی جبهه مقاومت و محکوم کردن جنایات رژیم صهیونسیتی به بیان سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی در امور آموزشی و فرهنگی پرداخت و گفت: مبنای حرکت ما منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلان دانشگاه است و تمام تلاش خود را برای گسترش فضای انقلابی در دانشگاه به کار خواهیم بست و فعالیت‌ها را به نحوی طراحی می‌کنیم که با بهره‌گیری از توان دانشجویان به شکوفایی استعداد‌ها در بستر دانشگاه آزاد اسلامی منجر شود.

بهره‌گیری از توان دانشجویان برای شکوفایی استعداد‌ها در بستر دانشگاه آزاد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

امام جمعه شهر دهدشت هم به دغدغه‌های خود در زمینه دانشگاه پرداخت و بیان کرد: دانشگاه باید منشأ تحول باشد، استادان در نحوه تدریس نگاه جدید داشته باشند و فقط یک مدرس نباشند؛ بلکه معلم باشند و دانشجو را وادر به تحقیق و پژوهش کنند، ازمطرح کردن مباحث سیاسی غیرضروری که موجب ایجاد یأس و و ناامیدی می‌شود پرهیز کنند.

وحدانی‌فر در بخش دیگری از سخنان خود به تحولات اخیر اشاره کرد و ادامه داد: حمله وحشیانه توأم با نسل‌کُشی رژیم اشغالگر صهیونیستی که حاکی از عجر و ناتوانی آنان در برابر محور مقاومت بوده، محکوم به شکست است و تلاش‌های فراوانی صورت گرفت که محور مقاومت را ضعیف جلوه دهند، اما واقعیت میدان چیز دیگری را نشان می‌دهد.

حمیدرضا صدیق‌نژاد به تازگی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت معرفی و از خدمات چهارساله حجت الاسلام یوسف عمرانی نژاد قدردانی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته