دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
با حکم مهدی حامد سقایان؛

مدیر بخش بین‌الملل تئاتر فجر منصوب شد

مدیر بخش بین‌الملل تئاتر فجر منصوب شد
دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش بین‌الملل این دوره از جشنواره را معرفی کرد.
کد خبر : 873578

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی حامد سقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مژگان وکیلی را به عنوان مدیر بخش بین الملل این دوره از جشنواره منصوب کرد.

در متن حکم دبیر چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر آمده است: سرکار خانم مژگان وکیلی با سلام و احترام، نظر به تعهد و تجارب ارزشمند شما در عرصۀ فعالیت‌های روابط بین الملل و روابط بینا فرهنگی به موجب این حکم به عنوان مدیر بخش بین الملل چهل و دومین جشنوارۀ بین المللی تئاتر فجر منصوب می‌شوید. برگزاری مطلوب جشنواره و همدلی، حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاتر ایران از نکات مورد انتظار است. امید است با استعانت از پروردگار متعال اهتمام لازم را برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم هنری با تعامل با دیگر مدیران جشنواره به کار بندید. موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

مژگان وکیلی که از سال ۱۳۹۸ تاکنون عهده‌دار سمت مدیریت امور بین‌الملل اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است، دارای تحصیلات کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشکده زبان‌های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی (واحد تهران مرکز) و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور تهران است.

وی که از سال ۱۳۷۵ همکاری خود را با واحد بین الملل اداره کل هنر‌های نمایشی آغاز کرده، از سال ۱۳۸۱ تا سال ۱۳۸۳ در قالب کارشناس مسئول بررسی کتاب‌های بخش انگلیسی اداره کتاب معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و از سال ۱۳۸۳ تا سال ۱۳۹۸ به عنوان کارشناس ارشد جشنواره بین المللی تئاتر فجر، جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، جشنواره تئاتر خیابانی، جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی فعالیت‌های مستمری را در عرصه‌های تخصصی انجام داده است. عضویت در هیات انتخاب و بررسی آثار بخش بین الملل جشنواره‌های بین المللی تئاتر از سال ۱۳۹۸ تا کنون از دیگر فعالیت‌هایی است که در پیشینه فعالیت‌های فرهنگی هنری مدیر بخش بین الملل چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ثبت شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر