دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
چمران در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

تلاش شورای شهر و وزارت کشور برای حل مشکل حریم شهری پایتخت

تلاش شورای شهر و وزارت کشور برای حل مشکل حریم شهری پایتخت
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وزیر کشور و معاون سیاسی وزیر در مورد حریم شهر تهران جلسه برگزار کردیم، قرار شد با این موضوع عادلانه برخورد شود، نباید اقدامات در این بخش غیرمنطقی باشد.
کد خبر : 873573

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی چمران در حاشیه یکصد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره دستکاری دوربین‌های شهری زمان بارندگی اظهار کرد: راه بندان به دلیل بارندگی و تغییر روش در آن است و این باعث می‌شود حجم ترافیک و میزان راه‌بندان‌ها افزایش باید و پلیس ناچار می‌شود برای مدیریت این شرایط سیستم‌های هوشمند را دستکاری کند و خواهش ما از پلیس نظم بیشتر و از مردم آمادگی برای رانندگی در زمان بارش است.

چمران با بیان اینکه اتلاف وقت یکی از تبعات ترافیک و راه بندان است، یادآور شد: هرچه به ماه‌های پایانی پاییز برسیم ترافیک بیشتر می شود چرا که طول روز کمتر خواهد شد و تردد به تبع این موضوع به ساعات پایانی موکول می‌شود.

وی افزود: امیدواریم بارندگی خوبی را شاهد باشیم چرا که با مشکل آب نیز روبه‌رو هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه با وزیر کشور و معاون سیاسی وزیر در مورد حریم شهر تهران جلسه برگزار کردیم، گفت: قرار شد موضوع حریم عادلانه برطرف شود و نباید اقدامات در این بخش غیرمنطقی باشد.

وی ادامه داد: تصمیم گرفتند قیام‌دشت را جدا کنند و ما اصراری نداریم همه بخش‌ها به تهران بچسبند؛ تکه پاره کردن از لحاظ شهرسازی نتیجه خوبی ندارد اما اینکه حریم را تا میدان بسیج بکشند با تصمیمات شهرسازی مناطق مغایرت دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر