دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
مدیرکل امور خیّرین و توسعه وقف دانشگاه آزاد:

زمینه‌ همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسات خیریه‌ مهیاست

زمینه‌ همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسات خیریه‌ مهیاست
حسینعلی جاهد تأکید کرد که زمینه‌های همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و مؤسسات خیریه‌ مهیاست.
کد خبر : 873563

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، چهارمین نشست هم‌اندیشی خیّرین و مؤسسات خیریه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور محسن ولیئی معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور و مدیرعامل مجمع خیرین کشور و حسینعلی جاهد مدیرکل امور خیّرین و توسعه وقف دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

جاهد مدیرکل امور خیّرین و توسعه وقف دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست به ارائه گزارشی درباره برگزاری جلسات هم‌اندیشی خیّرین در دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و گفت: در این جلسات تجارب موفق و شکست‌های مؤسسات به اشتراک گذاشته شد و زمینه‌های همکاری بین دانشگاه و مؤسسات خیریه‌ای فراهم آمد.

معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور هم در این جلسه به ارائه سخنانی درباره فعالیت تشکل‌های مردم نهاد، مؤسسات خیریه‌ای و اوقاف پرداخت.

ولیئی با تأکید بر اهمیت فعالیت تشکل‌های مردمی با رویکرد اجتماعی گفت: در این زمینه لازم است فعالیت تشکل‌های مردم نهاد مورد حمایت قرار بگیرد، همچنین باید در زمینه تشکل‌های مردم‌نهاد یک شبکه اجتماعی بزرگ تشکیل شود تا بتواند مشکلات جامعه دانشجویی و دانش‌آموزی را تحت پوشش قرار داده و از باماندگان از تحصیل حمایت کند.

همچنین مقرر شد هسته‌های فکری مشترک از اعضای مؤسسات خیریه‌ای و اعضای هیئت علمی دانشگاه تشکیل شود تا بتواند مشکلات را برطرف کند.

در ادامه جلسه نیز پرسش و پاسخ با حضور اعضای مؤسسات خیریه‌ای برگزار شد و آنان به ارائه مطالب، مشکلات و راه‌حل‌های خود پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر