دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
هشداری برای شهروندان؛

هنگام تردد از محور سولقان ـ امامزاده داود(ع) احتیاط کنید

هنگام تردد از محور سولقان ـ امامزاده داود(ع) احتیاط کنید
معاون فرماندار تهران گفت: با توجه به هشدار نارنجی بارش‌های رگباری در تهران، شهروندان از تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها از جمله محدوده رودخانه کن خودداری کنند.
کد خبر : 873502

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سعید بشیری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران گفت: با توجه به هشدار نارنجی هواشناسی از بعدازظهر دوشنبه 24 مهر تا صبح سه شنبه در ارتفاعات تهران به ویژه شمال و شمال غرب: رگبار، بارش باران و رعدوبرق شدید، وزش باد خیلی شدید، تندباد لحظه‌ای، احتمال بارش تگرگ و در قله‌ها بارش برف و کولاک خواهیم داشت.

بشیری افزود: این مخاطرات امکان سیلابی شدن مسیل‌ها، طغیان رودخانه‌ها، آب‌گرفتگی معابر، خسارت به سازه‌های موقت از جمله بنرها، داربست‌ها و احتمال صاعقه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: به هموطنان توصیه می‌شود ضمن خودداری از تردد و اتراق در حاشیه و بستر رودخانه‌ها و مسیلها بویژه حوزه آبریز کن و محور سولقان ـ امامزاده داود (ع)، احتیاط در تردد جاده‌ای بویژه در نواحی کوهستانی از جمله محور سولقان امامزاده داود(ع) و پرهیز از کوهنوردی، از استحکام سازه‌های موقت اطمینان حاصل کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تهران تاکید کرد: هشدارهای لازم جهت آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدماتی داده شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته