دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
اوجی اعلام‌کرد؛

اجرای ۲۰ همت پروژه عام‌المنفعه در وزارت نفت

اجرای ۲۰ همت پروژه عام‌المنفعه در وزارت نفت
وزیر نفت با اعلام آمادگی برای پرداخت هزینه لوله‌کشی داخل منازل خانوار‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در همه استان‌ها به عنوان مسئولیت اجتماعی این وزارتخانه گفت: ۲۰ هزار میلیارد تومان (همت) پروژه عام‌المنفعه در کل وزارت نفت وجود دارد که به کار ما برکت می‌دهد.
کد خبر : 873479

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، جواد اوجی امروز در مراسم امضای تفاهمنامه طرح پویش اهدای بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان محروم مناطق نفت‌خیز و گازخیز کشور با اشاره به سنگین بودن هزینه لوله‌کشی برای بسیار از افراد تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی، افزود: لوله‌کشی داخل منازل این افراد توسط شرکت ملی گاز و در قالب مسوولیت‌های اجتماعی انجام شد.

وی گفت: توسعه گازرسانی در این مناطق انجام شده بود، اما این افراد به دلیل نداشتن امکان پرداخت هزینه لوله‌کشی داخل منزل، از این نعمت محروم بودند و نصب علمک گاز برای آن‌ها ممکن نبود.

اوجی اظهار داشت: با توجه به اینکه ۲ ماه بعد از گاز رسانی به هر منطقه، سوخت مایع آنجا قطع می‌شود، این مسئاله به‌ویژه در مناطق سردسیر (از جمله کهگیلویه و بویراحمد) به یک معضل تبدیل شده بود.

بنابر تفاهم‌نامه طرح پویش اهدای بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان محروم مناطق نفت‌خیز و گازخیز کشور، ۲۰ میلیارد تومان بسته‌های آموزشی بین دانش‌آموزان این مناطق توزیع می‌شود.

این تفاهم‌نامه بین شرکت ملی نفت ایران، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و کمیته امداد امام خمینی (ره) امضا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته