دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
24 مهر 1402 - 15:39

واکنش وزیر کشور به قتل مهرجویی: هر موضوعی جامعه را ناامن کند، محکوم است

واکنش وزیر کشور به قتل مهرجویی: هر موضوعی جامعه را ناامن کند، محکوم است
رئیس شورای امنیت کشور در واکنش به قتل «داریوش مهرجویی» کارگردان صاحب‌نام کشورمان، تأکید کرد: هر موضوعی که بخواهد جامعه را دچار ناامنی کند، محکوم است.
کد خبر : 873458

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، احمد وحیدی وزیر کشور در واکنش به قتل «داریوش مهرجویی» کارگردان صاحب‌نام کشورمان، گفت: قتلی که اتفاق افتاد واقعه تلخی بود و فراجا تمام تلاش خود را به کار گرفته تا قاتل یا قاتلین را پیدا کند.

رئیس شورای امنیت کشور تأکید کرد: هر موضوعی که بخواهد جامعه را دچار ناامنی کند، محکوم است.

به گزارش آنا، بامداد روز گذشته (یک‌شنبه) بود که خبر فوت کارگردان سرشناس کشورمان در ویلای خود واقع یکی از مناطق کرج توسط مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز منتشر شد.

چندی بعد اعلام شد که داریوش مهرجویی و همسرش در باغ ویلای شخصی در شهرک زیبادشت منطقه فرخ آباد در شهرستان فردیس به قتل رسیدند.

حسین ناصر خاکی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس، در خصوص این امر، ضمن بازدید از صحنه قتل، به خبرنگاران، گفت: حادثه فوق توسط دختر خانواده مهرجویی به پلیس گزارش شده است.

وی نحوه به قتل رسیدن را ضربات متعدد چاقو بیان کرد و افزود: هر دو نفر توسط چاقو به قتل رسیده‌اند. دادستان فردیس همچنین از مردم خواست به شایعات در این خصوص دامن نزنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته