دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
24 مهر 1402 - 11:36

ولایتی در دیدار نماینده حماس: ایران به حمایت‌ خود از فلسطین ادامه می‌دهد

ولایتی در دیدار نماینده حماس: ایران به حمایت‌ خود از فلسطین ادامه می‌دهد
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: جمهوری اسلامی ایران کنار مردم مظلوم فلسطین ایستاده است و به حمایت‌های معنوی خود ادامه خواهد داد.
کد خبر : 873399

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، دکتر علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در دیدار با خالد قدومی نماینده حماس در تهران با ابراز خرسندی و تبریک برای پیروزی‌های اخیر مقاومت فلسطین، حرکت مقاومت و ایستادگی را مسیر درست در دستیابی به پیروزی نهایی دانست.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل افزود: سرعت عمل در کاری که انجام شد، بسیار تحسین‌برانگیز است و اقدامی بزرگ بود که دشمنان را غافلگیر کرد.  

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران کنار مردم مظلوم فلسطین ایستاده است و به حمایت‌های معنوی خود ادامه می‌دهد، افزود: مقام معظم رهبری در مورد مسئله فلسطین بسیار جدی هستند.

ولایتی اظهار کرد: با تمام توان پیش بروید و این حرکت شما موجب می شود، دیگر کشورهای اسلامی و عربی هم به‌سمت شما بیایند و همان‌طور که ملاحظه می‌کنید امروز جهان اسلام یکپارچه در حمایت از آرمان فلسطین به‌پا خاسته است.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه رژیم اسرائیل رفتنی است، تصریح کرد:  شما و ملت فلسطین سرافراز و پیروز خواهید ماند و این مهم یک اصل قطعی است.

ولایتی با ابلاغ سلام و تبریک به رهبران و همه رزمندگان جبهه مقاومت در فلسطین گفت: ما فلسطین را مرکز مبارزه علیه ظالم می‌دانیم و هر کس در فلسطین ثابت‌قدم باشد یعنی در راه اسلام ثابت‌قدم است.

خالد قدومی نماینده حماس در ایران نیز ضمن قدردانی از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از آرمان‌های ملت فلسطین تأکید کرد: علاوه بر همه پیروزی‌های به‌دست‌آمده، توفیق و پیروزی اخیر ملت فلسطین کم‌نظیر است و مردم ما ثابت کردند که رژیم صهیونیستی رو به زوال است و این پیروزی را محقق و قدس شریف و ملت فلسطین را آزاد خواهیم کرد.

 قدومی با تأکید بر ادامه مسیر مقاومت مردم فلسطین اضافه کرد: راه آزادی دشوار است و ما باید این راه را با همه سختی‌هایی که دارد، طی کنیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "شکستی که رژیم صهیونیستی خورده قابل ترمیم نیست"، گفت: امروز با توجه به سخنان و رهنمودهای ارزشمند معظم‌له باید متحد شویم تا به هدف خود که همان پیروزی بر ظلم و رژیم جنایتکار صهیونیستی است دست یابیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر