دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

راه‌اندازی سامانه تأمین مدارک علمی در دانشگاه علوم پزشکی هوشمند

راه‌اندازی سامانه تأمین مدارک علمی در دانشگاه علوم پزشکی هوشمند
دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی از راه‌اندازی سامانه تأمین مدارک علمی با هدف افزایش منابع کتابخانه‌ای و ارتقای دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی در دانشگاه علوم‌پزشکی هوشمند خبر داد.
کد خبر : 873375

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، بابک ثابت دیوشلی دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی و معاون امور دانشگاهی دانشگاه علوم‌پزشکی هوشمند گفت: سامانه تأمین مدارک علمی، با هدف افزایش منابع کتابخانه‌ای و ارتقای دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی در دانشگاه علوم‌پزشکی هوشمند توسط واحد کتابخانه با همکاری مدیریت امور پژوهشی راه‌اندازی می‌شود. 

وی ادامه داد: امکان دانلود آنلاین متن کامل مقالات، پایان‌نامه‌های الکترونیکی، کتب دیجیتال بیش از ۲ هزار و ۷۸۰ پایگاه بین‌المللی آنلاین، دسترسی به پایگاه‌های استنادی Web of Science، Scopus و ناشران الکترونیکی از قبیل Elsevier، Wiley، Springer و همچنین خدمات بررسی گرامر پیش‌نویس مقالات نویسندگان و مشابهت‌یاب برقرار شده است.

دبیر شورای آموزش پزشکی عمومی گفت: بر این اساس کاربران می‌توانند جهت استفاده از این خدمات از طریق سامانه تأمین منابع علمی در کتابخانه دیجیتال، منابع علمی مورد نیاز خود را در محیط دانشگاه و همچنین خارج از دانشگاه مطالعه و دانلود کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر