دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

ادامه بلاتکلیفی پیکان برای میزبانی از پرسپولیس

ادامه بلاتکلیفی پیکان برای میزبانی از پرسپولیس
باشگاه پیکان برای انتخاب ورزشگاه میزبانی از پرسپولیس در بلاتکلیفی محض قرار دارد.
کد خبر : 873366

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در فاصله سه روز تا بازی پیکان و پرسپولیس از هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران هنوز ورزشگاه میزبانی این دیدار مشخص نشده و باشگاه پیکان در بلاتکلیفی محض قرار دارد.

این باشگاه در ابتدای فصل ورزشگاه پاس قوامین را به‌عنوان ورزشگاه اول و ورزشگاه انقلاب کرج را به‌عنوان ورزشگاه دوم خود برای میزبانی از حریفان به سازمان لیگ فوتبال معرفی کرد. در پیگیری‌های خبرنگار آنا مشخص شد عوامل ورزشگاه پاس قوامین بدون اطلاع باشگاه پیکان و البته با توجه به اینکه سازمان لیگ برنامه هفته ششم را اعلام نکرده بود، زمین چمن ورزشگاه را به زیر کشت بردند و تقریباً دو هفته دیگر امکان برگزاری مسابقه وجود دارد و در حال حاضر امکان راه رفتن روی این زمین وجود ندارد چه رسد به آنکه در آن مسابقه برگزار کرد.

عوامل ورزشگاه انقلاب کرج هم اعلام کرده‌اند این ورزشگاه زیرساخت‌های لازم را برای میزبانی از دیدار پیکان برابر پرسپولیس ندارد. حال سازمان لیگ باید وارد عمل شود و به صورت دستوری ورزشگاهی را برای میزبانی از این دیدار هفته ششم معرفی کند.

عوامل ورزشگاه‌های کشور در ابتدای فصل پذیرفته‌اند تا میزبان بازی‌های لیگ برتر و مسابقات جام حذفی باشند اما حال که وقت استفاده از آنها شده از بار مسئولیت شانه خالی می‌کنند و مشخص نیست بر چه اساسی با باشگاه‌ها توافق کرند تا میزبانی بازی‌های تیم‌های آنها باشند. 

سازمان لیگ باید امروز ورزشگاه میزبان بازی پیکان و پرسپولیس را اعلام کند و اگر استان دیگری مدنظر است این موضوع را به باشگاه‌ها خبر دهد چون برنامه تمرینی، پرواز و آماده سازی تیم‌ها باید مشخص شود و همچنین شورای تأمین و نیروی انتظامی هر استان آماده میزبانی شوند. 

در این میان باید این نکته را در نظر داشت که ورزشگاه تختی آماده میزبانی نیست، دستگردی و شهید کاظمی وضعیت چمن خوبی ندارند و در ورزشگاه‌های اکباتان، دخانیات و شاهین هم پرسپولیس حاضر به بازی نیست. 

انتهای پیام/

ارسال نظر