دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
24 مهر 1402 - 09:30
سخنگوی پلیس خبر داد؛

شناسایی سرنخ‌های جدید در قتل مرحوم مهرجویی/ ۲ مظنون دستگیر شدند

شناسایی سرنخ‌های جدید در قتل مرحوم مهرجویی  ۲ مظنون دستگیر شدند
سخنگوی فراجا از به دست آوردن سرنخ‌های جدید در قتل مرحوم مهرجویی توسط کارآگاهان خبر داد و گفت: امیدواریم که در کمترین زمان ممکن قاتل یا قاتلان اصلی شناسایی شوند.
کد خبر : 873351

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سخنگوی پلیس از به دست آوردن سرنخ‌های جدید در قتل مرحوم مهرجویی توسط کارآگاهان خبر داد و گفت: امیدواریم که در کمترین زمان ممکن قاتل یا قاتلان اصلی شناسایی شوند.

 سردار "سعید منتظر المهدی" در توضیح این خبر افزود: استقرار تیم‌های ویژه پلیس و حضور شخص رئیس پلیس آگاهی فراجا به همراه کارآگاهان زبده در همان ساعات اولیه در محل حادثه حکایت از اهمیت موضوع و پیگیری پلیس برای کشف این حادثه ناگوار را دارد.

وی ادامه داد: تمام دلایل موجود در صحنه جرم توسط کارآگاهان قتل جمع‌آوری‌ شده و عملیات بررسی صحنه جرم ساعتی پیش به اتمام رسید.

سخنگوی پلیس عنوان کرد: کارآگاهان در حال تجزیه‌وتحلیل ادله برداشتی از صحنه جرم هستند و تاکنون ۴ نفر مظنون شناسایی و ۲ نفر از آن‌ها دستگیر شده‌اند و ۲ نفر دیگر نیز به‌زودی دستگیر خواهند شد.

منتظر المهدی گفت: متأسفانه در ویلای مرحوم مهرجویی دوربینی وجود نداشته است و دوربین‌های ورودی شهرک نیز از مدت‌ها قبل خراب بوده و کار نمی‌کردند بااین‌وجود اطلاعات برخی از دوربین‌های موجود در مسیر و اطراف توسط کارآگاهان در حال بررسی است.

وی خاطرنشان کرد: سگ‌های ویژه کشف جرم ، ردزنی‌هایی را بر اساس رد خون مقتولان در مسیر فرار قاتلان پیدا کرده‌اند و بالغ‌ بر ۴۰۰۰ خط تلفن مورد رصد قرارگرفته است و عملیات لازم در حال انجام است.

سخنگوی پلیس با ابراز امیدواری از اینکه قاتل یا قاتلان در کمترین زمان ممکن شناسایی شوند، اظهار داشت: پلیس به‌شدت در حال انجام تحقیقات است و اطلاعات لازم متعاقباً به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر