دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
23 مهر 1402 - 14:50

حضور فعال دانشجویان در ۱۲ کانون فرهنگی هنری دانشگاه آزاد لارستان

حضور فعال دانشجویان در ۱۲ کانون فرهنگی هنری دانشگاه آزاد لارستان
رئیس حوزه فرهنگی دانشگاه آزاد لارستان عنوان کرد: حضور دانشجویان در ۱۲ کانون فرهنگی و هنری این دانشگاه نشان‌دهنده پویایی و حرکت قابل قبول آنان در این عرصه تأثیرگذار است.
کد خبر : 873259

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا، نخستین نشست سال تحصیلی جدید با دبیران کانون‌های فرهنگی هنری دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار شد.

رئیس حوزه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان و کارشناس فرهنگی در این نشست گفت: حضور فعالانه دانشجویان خلّاق، متعهد و متخصص در برنامه‌ها و فعالیت‌های دانشگاهی در اولویت این دفتر است.

عمران جمالی اضافه کرد: حضور پرشور دانشجویان در ۱۲ کانون فرهنگی و هنری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان نشان‌دهنده پویایی و حرکت قابل قبول دانشجویان در این عرصه مهم و تأثیرگذار در دانشگاه است که همواره مورد تشویق مسئولان استانی و سازمانی قرار گرفته است.

وی با اشاره به موفقیت‌های کسب شده توسط دانشجویان در کانون‌های فرهنگی و هنری یادآور شد: کسب مقام نخست کشوری و ملی توسط دانشجویان علی نام‌آور و محمد برومندی در رشته قرآن و اذان نشان‌دهنده اولویت این دانشگاه به مقوله فرهنگی و اهمیت و توجه قاطبه دانشجویان به مقوله نماز و فرایض دینی است.

رئیس حوزه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان اینکه در رشته پویانمایی، علی مرزبان دانشجوی این دانشگاه عنوان سوم مسابقات کشوری را از آن خود کرده است، ادامه داد: دانشجویان خلّاق و متخصصی در فضای مجازی داریم که با ساخت کلیپ و موشن‌های گرافیکی در فضای مجازی فعال هستند و این کانون به عنوان یکی از کانون‌های مطرح دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در استان و کشور است.

مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان هم با ابراز مسرت از حضور در جمع دبیران کانون‌های فرهنگی و موفقیت‌های آنان در عرصه‌های استانی و کشوری از فعالیت‌های خوب و اثربخش حوزه فرهنگی قدردانی کرد و توجه به فرهنگ اصیل ایرانی ـ اسلامی را یکی از راه‌های مبارزه با دسیسه دشمنان این آب و خاک دانست.

در ادامه این جلسه دبیران ۱۲ کانون حاضر در جلسه ضمن ارائه راهکار‌ها و پیشنهادها به‌منظور هرچه بهتر انجام شدن فعالیت‌های کانون برنامه‌های آینده خود را ارائه کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته