دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس ساترا اعلام کرد؛

همکاری رسانه‌های صوت‌وتصویر استانی با مراکز صدا و سیما

همکاری رسانه‌های صوت‌وتصویر استانی با مراکز صدا و سیما
رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی، بر همکاری و هم‌افزایی رسانه‌های فراگیر استانی با مراکز صدا و سیمای استان‌ها تأکید کرد.
کد خبر : 873245

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سعید مقیسه در نشست مشترک با ۱۰ رسانه صوت‌وتصویر فراگیر گیلان و رئیس مرکز صدا و سیمای گیلان با تأکید بر هم‌افزایی این رسانه‌ها در تولید و پخش محتوا گفت: با همکاری رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی با صدا و سیما، شاهد استفاده بیشتر، سالم‌تر، ایمن‌تر و مفید‌تر مردم از محتوای تولید شده در فضای مجازی خواهیم بود.

وی افزود: با توسعه این همکاری‌ها به دنبال ایجاد محیطی بهتر در فضای مجازی برای خانواده‌ها هستیم.

رئیس ساترا بر افزایش نظارت مردم بر محتوای فضای مجازی هم تأکید کرد و گفت: از آنجا که در رسانه‌های کاربر محور نظارت پیش از انتشار محتوا امکان‌پذیر نیست، باید خانواده‌ها در انتخاب رسانه و محتوا دقت کنند و در صورت مشاهده محتوایی نامناسب از طریق مراجعه به سامانه ساپرا آن را به ساترا گزارش دهند.

تقی ربانی مدیرکل صدا و سیمای گیلان هم از آمادگی صدا وسیمای گیلان برای همکاری با رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر درفضای مجازی این استان خبر داد و گفت: صدا و سیمای گیلان، بستری برای انتشار محتوای رسانه‌هایی ا‌ست که آثار شاخص و مناسب برای خانواده‌ها را تولید می‌کنند.

در ادامه این نشست و با رای‌گیری نماینده رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر گیلان، معصومه حزباوی مالک رسانه «کارتون ببین» به‌عنوان نماینده رسانه‌های گیلکی به ساترا معرفی شد.

مقیسه و حسین زارعی مدیر کل صدور مجوز ساترا در این سفر پس از پایان نشست از دفتر سکوی «تی‌نما» یکی از رسانه‌های شاخص استان گیلان بازدید کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر