دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

کوچ مازیار لرستانی به «خانه نمایش دا»

کوچ مازیار لرستانی به «خانه نمایش دا»
نمایش «در انتظار گودو» مازیار لرستانی پس از اجرا در تئاتر شهر به خانه نمایش دا نقل مکان کرد.
کد خبر : 873243

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مازیار لرستانی بازیگر و کارگردان که نمایش «در انتظار گودو» اثری از ساموئل بکت را از سوم مهر ماه در مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه برده بود پس از دوازده اجرا، نمایش خود را خاتمه یافته دید و تصمیم به کوچ به سالن دیگری گرفت.

دور جدید اجرای این نمایش، از ساعت ۲۰ روز یکشنبه، بیست و سوم مهرماه، در سالن شماره ۱ خانه نمایش دا پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

در نمایش «در انتظار گودو» که با خوانش، برداشت و کارگردانی مازیار لرستانی به روی صحنه می‌رود، افسر اسدی، امیرعباس توفیقی، رضا بهرامی، محمد آقامحمدی، مصطفی فرهادمهر و مهرزاد عسکری ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این نمایش ۹۰دقیقه‌ای آمده است: استراگون و ولادیمیر زیر درختی در انتظار گودو هستند و...

دیگر عوامل در دور جدید این اجرا، عبارتند از: «تهیه‌کننده: دنا ضیایی»، «مجریان طرح: بهزاد جاودان‌فرد و هاتف کلاته»، «دستیار کارگردان و مدیر اجرایی: سیاوش سجادی مقدم»، «برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: ریحانه فلاح»، «عکس و تولید محتوا: شقایق عبدالوند»، «مدیر امور رسانه: امیر پارسائیان‌مهر».
مازیار لرستانی کارگردانی نمایش را در دانشکده هنر‌های زیبا آموخته و سپس در کارشناسی ارشد در رشته فیلمنامه‌نویسی فارغ‌التحصیل شده است. او که سابقه کارگردانی پر و پیمانی در کارگردانی تئاتر دارد، نمایش‌هایی همانند «پرده برداری»، «آنتیگون»، «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «بنگاه تئاترال»، «سلطان مار»، «تلخ بازی قمر در عقرب»، «زندگی دوگانه»، «پیک نیک در میدان جنگ» را به روی صحنه برده است و اکنون پس از ۱۷ سال برای اجرای «در انتظار گودو» به صحنه تئاتر بازگشته است.

فروش اینترنتی نمایش «در انتظار گودو» به کارگردانی مازیار لرستانی در سایت تیوال آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به تهیه بلیت روز‌های آغازین نمایش اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته