دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به دانشجویان دانشگاه آزاد تمدید شد

اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به دانشجویان دانشگاه آزاد تمدید شد
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید یکساله اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.
کد خبر : 873199

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل تمدید یکساله اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای دانشگاه در استان‌ها ابلاغ کرد.

در این ابلاغ آمده است: در راستای جوانی جمعیت، تحقق و ارتقای تربیت اخلاقی، معنوی و هویتی به عنوان یکی از راهبرد‌های سند تحول و تعالی دانشگاه، صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در تفاهم یک‌ساله با بانک قرض‌الحسنه رسالت به دانشجویانی که از تاریخ ۱۴۰۰/۷/۱ به بعد عقد دائم کردند، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج اعطا کرد. با توجه به تعاملات صورت گرفته با بانک قرض‌الحسنه رسالت، اعطای این تسهیلات به مدت یک سال تمدید شد.

دانشجویان متقاضی باید درخواست خود را در سامانه ساجد به نشانی الکترونیکی https://sajed.iau.ir بخش صندوق رفاه دانشجویان ثبت کنند.

براساس بند‌های این دستورالعمل؛ تمامی مراحل اعطای تسهیلات ازدواج  دانشجویی در بانک به صورت غیرحضوری بوده و مانند فرآیند و مراحل اخذ تسهیلات تأمین شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد.

در این دستورالعمل تأکید شده است: اعطای این وام هیچگونه ارتباطی به وام ازدواج پرداختی بانک مرکزی ندارد؛ بنابراین دانشجویان واحد‌ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند علاوه بر تسهیلات ازدواج بانک مرکزی از این تسهیلات نیز برخوردار شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر