دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران خبرداد؛

رفع مشکل عدم آنتن‌دهی تلفن همراه در برخی خطوط مترو

رفع مشکل عدم آنتن‌دهی تلفن همراه در برخی خطوط مترو
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران از رفع مشکل عدم آنتن‌دهی تلفن همراه در برخی خطوط متروی تهران خبر داد.
کد خبر : 873185

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسعود درستی در خصوص وضعیت آنتن‌دهی نامناسب تلفن همراه در برخی مسیرهای خطوط مترو گفت: معمولاً با افتتاح خطوط یکی از مواردی که در اولویت قرار می‌گیرد پوشش مناسب آنتن تلفن همراه است و طبیعتاً در روزهای اول ممکن است این مسئله دچار نواقصی باشد؛ اما مواردی که در خصوص خطوط قدیمی مطرح می‌شود؛ مانند کاهش آنتن‌دهی در خط چهار باید مورد بررسی قرار گیرد 

وی افزود: از ایستگاه ارم سبز تا علامه جعفری با توجه به جدید بودن این بخش از مسیر، فقط در قسمت‌هایی از تونل با اختلالاتی در آنتن‌دهی روبرو هستیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو با اشاره به اینکه پوشش ۱۰۰ درصدی آنتن تلفن همراه برای این شرکت هم بسیار حائز اهمیت است تصریح کرد: ممکن است ارتباط بی‌سیم به هر دلیلی قطع شود و در زمان بروز چنین احتمالی تلفن همراه جایگزین خواهد بود. به همین دلیل پوشش ۱۰۰ درصدی آنتن تلفن همراه برای ما بسیار مهم است. 

وی با بیان اینکه سعی می‌کنیم دراسرع‌وقت مشکل عدم آنتن‌دهی تلفن همراه در برخی مسیرهای خطوط مترو را حل کنیم گفت: با اپراتورها در ارتباط هستیم و سعی شده دراسرع‌وقت این مشکل حل شود.

درستی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تنها در بخش‌هایی از خطوط شش و هفت مترو که تازه به بهره‌برداری رسیده‌اند آنتن‌دهی ضعیف است و باید زیرساخت‌های موردنظر فراهم شود و اپراتورها نیز برای گسترش شبکه‌شان همراهی و همکاری لازم را دارند. گاهی تکمیل این زیرساخت‌ها زمان بر است؛ اما تمام تلاشمان را می‌کنیم که دراسرع‌وقت این‌گونه مشکل‌ها رفع شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته