دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در گفت‌وگو با آنا عنوان شد؛

انگیزه «خاله شادونه» از همدردی با کودکان مظلوم غزه + فیلم

انگیزه «خاله شادونه» از همدردی با کودکان مظلوم غزه + فیلم
ملیکا زارعی یا همان «خاله شادونه» تلویزیون از دلایل همدردی با کودکان مظلوم غزه می‌گوید.
کد خبر : 873149

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، بمباران بی‌وقفه شهر غزه و کشتار بی‌رحمانه شهروندان این شهر توسط رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد. در این بین، تعداد زیادی از شهدای این واقعه را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند. با این حال بسیاری از محافل رسانه‌ای غربی درقبال این جنایت سفاکانه در حق کودکان سکوت پیشه کرده اند.

چند روز پیش بود که ملیکا زارعی مجری برنامه‌های تلویزیونی که برای مخاطبان خردسال به «خاله شادونه» شهرت دارد در صفحه مجازی خود به تحولات و تصاویر دردناک کودکان غزه واکنش نشان داد.

انگیزه «خاله شادونه» از همدردی با کودکان مظلوم غزه +فیلم

زارعی در جریان برگزاری  سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان (پانزدهم تا بیستم مهرماه ۱۴۰۲) کار اجرای جشن‌های جنبی این رویداد هنری را برعهده داشت. این مجری برنا‌مه‌های کودکانه تلویزیون در مراسم اختتامیه جشنواره اصفهان به خاطر این مواضع انسان‌دوستانه و حمایت بی‌شائبه از کودکان بیگناه غزه، توسط نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر قرار گرفت.

زارعی پس از پایان این مراسم و در گفت‌وگو با خبرنگار آنا از انگیزه خود برای اتخاذ این موضع و همدردی با کودکان غزه گفت که این پاسخ را در فیلم زیر می‌بینید:

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته