دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
22 مهر 1402 - 17:37

شورای همکاری خلیج‌فارس بالاخره حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد

شورای همکاری خلیج‌فارس بالاخره حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد
شورای همکاری خلیج‌فارس در بیانیه‌ای پس از ورود درگیری‌ها در سرزمین‌های اشغالی و نوار غزه به هشتمین روز، خواستار مداخله بین‌المللی با هدف جلوگیری از کوچاندن اجباری فلسطینیان از نوار غزه شد.
کد خبر : 873143

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، شورای همکاری خلیج‌فارس امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد: تداوم حملات وحشیانه به غیرنظامیان در نوار غزه و درخواست‌ها برای کوچاندن آن‌ها مداخله فوری جامعه بین‌المللی را ایجاب می‌کند.

در این بیانیه آمده است: باید تلاش‌های بین‌المللی برای متوقف کردن رویکرد مجازات جمعی اشغالگران علیه نوار غزه افزایش یابد.

با ورود عملیات «طوفان الاقصی» به هشتمین روز خود و کسب پیروزی‌های کم‌نظیر توسط رزمندگان مقاومت در نبرد علیه رژیم صهیونیستی، بمب‌افکن‌های رژیم اسراییل به‌طور جنون‌آمیز مناطق مسکونی، درمانی، مساجد و مکان‌های تجمع آوارگان فلسطینی در غزه را به دستور سران تل‌آویو بمباران می‌کنند.

رژیم جعلی صهیونیستی که تاکنون تلاش‌هایش برای توقف عملیات مقاومت در سرزمین‌های اشغالی به جایی نرسیده و سران این رژیم هنوز در شوک شکست بی‌نظیر مقاومت فلسطین به سر می‌برند، همچنان غیرنظامیان فلسطینی را هدف قرار می‌دهند و به دنبال کوچ اجباری فلسطینیان با تبدیل کردن غزه به زمین سوخته می‌گردند.

طبق آخرین آمار اعلامی توسط وزارت بهداشت غزه، حملات رژیم صهیونیستی به مناطق پرجمعیت نوار غزه تاکنون ۲۲۱۵ شهید و ۸۷۱۴ مجروح برجای گذاشته است

وزارت بهداشت غزه در این باره اعلام کرد که میان شهدا ۷۲۴ کودک و ۴۵۸ زن وجود دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر