دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از امروز اجرا می شود

مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی از امروز اجرا می شود
مرحله جدید طرح کالابرگ الکترونیکی، از امروز برای دهک‌های ششم و هفتم اجرا می‌شود.
کد خبر : 873029

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، در طرح کالابرگ الکترونیکی مشمولان به ازای خرید از اقلام کالابرگی، ۱۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی دریافت می‌کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: با اضافه شدن دهک‌های ۶ و هفت به طرح کالابرگ‌های الکترونیکی، هم اکنون ۷۰ درصد جمعیت استان مشمول استفاده از این طرح شدند.

عین الله کشاورز ترک افزود: با اجرای این طرح هم اکنون نزدیک به ۵۰۰ هزار خانوار قزوینی مشمول استفاده از طرح کالابرگ الکترونیکی شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۰ هزار خانوار قزوینی از این طرح استفاده کرده‌اند، اظهار کرد: بیشترین دهک‌های برخوردار در این طرح، دهک‌های چهار و پنج بودند و دهک‌های یک، ۲ و سه نیز باید از مزایای این طرح برخوردار شوند.

کشاورز ترک تاکید کرد: رقم یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال یارانه تشویقی در کنار خرید کالا برگ اکترونیکی مختص به همین ماه بوده و به ماه بعد موکول نمی‌شود که باید این مساله از سوی مشمولان این طرح مورد توجه بیشتری قرار بگیرد.

به گفته این مسئول، هم اکنون تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای سطح شهر‌ها و همچنین دهستان‌های استان با فراهم شدن زیرساخت‌ها به شبکه ملی اعتبار متصل شده و مصرف کنندگان می‌توانند از این طرح استفاده کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین اضافه کرد: ۲ هزار و ۱۰۰ فروشگاه در سطح استان قزوین به شبکه ملی اعتبار متصل بوده و ۹۸۰ فروشگاه نیز در این رابطه تراکنش مالی دارند.

کشاورز ترک یادآور شد: با توجه به استقبال شهروندان قزوینی از کالابرگ‌های الکترونیکی امکان استفاده از این طرح برای بستر‌های فروش برخط در فضای مجازی نیز در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته