دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
21 مهر 1402 - 16:47

لزوم تسریع و تسهیل ثبت‌ نام و ارائه مشاوره‌ به نودانشجویان در انتخاب واحد

لزوم تسریع و تسهیل ثبت‌ نام و ارائه مشاوره‌ به نودانشجویان در انتخاب واحد
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی بر تسریع و تسهیل ثبت‌ نام، ارائه مشاوره‌های لازم و بهره‌مندی از استادان مشاور فرهنگی - تربیتی در راستای انتخاب واحد نودانشجویان تأکید کرد.
کد خبر : 872984

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، سعید وحیدی‌مهر مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه علی رضاپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر با حضور در این واحد دانشگاهی از روند ثبت‌ نام نودانشجویان بازدید کردند.

وحیدی مهر در حاشیه این بازدید با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید برای نودانشجویان آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.

لزوم تسریع و تسهیل ثبت‌ نام و ارائه مشاوره‌ به نودانشجویان در انتخاب واحد

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از بخش‌های مختلف فرآیند ثبت نام و روند پذیرش دانشجویان بر تسریع و تسهیل ثبت‌ نام و ارائه مشاوره‌های لازم در راستای انتخاب واحد دانشجویان تأکید و با چند نفر از پذیرفته‌شدگان و خانواده‌هایشان در خصوص رضایت‌مندی در مورد ثبت‌ نام و رفع مشکل آن‌ها از نزدیک به صحبت پرداخت.

وحیدی مهر بر بهره‌مندی از استادان مشاور فرهنگی - تربیتی برای راهنمایی والدانه نودانشجویان رشته‌های مختلف تأکید و ایجاد فضای صمیمی، تعامل‌گونه و مسئولانه با دانشجویان در ایام ثبت‌ نام را مایه آرامش و زمینه‌ساز حسن اعتماد بین خانواده‌های دانشجویان با دانشگاه اعلام کرد.

علی رضاپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر هم از ادامه ثبت نام مقاطع کارشناسی و کاردانی بر اساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: بر اساس اعلام مرکز سنجش دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام مقطع کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) تا ساعت هفده ۲۱ مهر به صورت ثبت نام در محل در حال انجام است.

لزوم تسریع و تسهیل ثبت‌ نام و ارائه مشاوره‌ به نودانشجویان در انتخاب واحد

وی افزود: علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان شبستر می‌توانند با مراجعه به واحد شبستر برای ثبت نام و انتخاب رشته مورد علاقه خود اقدام کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر گفت: اکنون این واحد دانشگاهی دارای ۲۳ رشته در مقطع کاردانی ناپیوسته، ۱۵ رشته در مقطع کاردانی پیوسته، ۴۵ رشته کارشناسی پیوسته و ۳۴ رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر