دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

خطیر: من و نکونام دست یاعلی داده‌ایم/یک روز قبل از رفتن نکونام از استقلال می‌روم

خطیر: من و نکونام دست یاعلی داده‌ایم یک روز قبل از رفتن نکونام از استقلال می‌روم
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من و جواد نکونام هر دو متحد هستیم و به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد شخص یا اشخاصی ضربه‌ای به آرامش تیم بزنند و خللی در روند کاری تیم ایجاد کنند.
کد خبر : 872983

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، علی خطیر در پی انتشار خبر کذب صورتجلسه اخراج جواد نکونام به رسانه رسمی باشگاه، گفت: متاسفانه امروز بار دیگر شاهد اقدام بیهوده و بی نتیجه دیگری برای ضربه زدن به اتحاد استقلال بودیم. نامه‌ای بدون امضا، بدون تاریخ و بدون شماره منتشر شد که از اساس غلط و غیر واقعی است. هدف این بود ذهنیت سرمربی را نسبت به مدیریت باشگاه خراب کنند که تیرشان به سنگ خورد. من و سرمربی تیم دست یاعلی داده‌ایم و متحد شده‌ایم برای اینکه استقلال بتواند به موفقیت برسد. انتشار چنین چیز‌هایی صرفا برای ضربه زدن به اتحاد میان اعضای باشگاه و معطوف کردن حواشی به سمت استقلال است.  به نظر می‌رسد حواشی دیگر تیم‌ها در روز‌های اخیر سبب شده تلاش‌هایی برای ضربه زدن به آرامش استقلال صورت بگیرد. من و جواد نکونام هر دو متحد هستیم و به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد شخص یا اشخاصی ضربه‌ای به آرامش تیم بزنند و خللی در روند کاری تیم ایجاد کنند.

علی خطیر با بیان اینکه اجازه نمی‌دهد آرامش تیم با خللی روبه‌رو شود، گفت: من به عنوان مدیرعامل باشگاه پرافتخار و بزرگ استقلال اجازه ضربه زدن به تیم را نمی‌دهم و قطعا با هرگونه حاشیه‌سازی برخورد خواهم کرد. گویی عملکرد استقلال و پرهیز از هرگونه حواشی در روز‌های اخیر موجب ناراحتی عده‌ای شده و آن‌ها سعی در برهم زدن آرامش تیم و باشگاه را دارند که باردیگر می‌گویم هرگز اجازه نخواهم داد به خواسته خود برسند.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: هواداران استقلال مطمئن باشند که من و جواد نکونام اجازه نمی‌دهیم برخی افراد به اهداف خود برای ضربه زدن به استقلال برسند. در روز‌هایی که برخی رقیبان دچار حاشیه شده‌اند، انتشار برخی اخبار و مطالب کذب، کار دشمنان قسم خورده استقلال است، اما اجازه نمی‌دهیم این افراد آرامش فعلی را از تیم بگیرند. ضمنا اینگونه حاشیه‌سازی‌ها و انتشار مطالب کذب از طریق مراجع ذی‌صلاح پیگیری حقوقی و قضایی خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال بار دیگر ضمن اعلام حمایت کامل از جواد نکونام و کادر او، گفت: مطمئنا جواد نکونام سال‌های سال در استقلال خواهد بود. خطاب به هواداران محترم و عزیزمان هم می‌گویم اگر من در استقلال بودم و جواد نکونام بخواهد برود؛ مطمئن باشید یک روز قبل از رفتنش من استعفا می‌دهم و می‌روم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته