دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس مرکز فناوری سازمان بیمه سلامت خبر داد؛

دسترسی برخط به خدمات بیمه سلامت در سراسر کشور

دسترسی برخط به خدمات بیمه سلامت در سراسر کشور
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، امنیت و هوشمندسازی سازمان بیمه سلامت ایران، از راه اندازی پورتال جامع هوشمند برای دسترسی برخط به خدمات بیمه سلامت خبرداد.
کد خبر : 872897

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، فاطمه حاج علی عسگری رئیس مرکز فناوری سازمان بیمه سلامت در اجلاس مدیران سازمان بیمه سلامت کشور ضمن اشاره به راه اندازی پورتال جامع هوشمند گفت: این پورتال جامع هوشمند، امکان دسترسی برخط به خدمات بیمه سلامت را فراهم می‌کند و از ویژگی‌های متنوعی برخوردار است.

وی افزود: این پورتال با بهره مندی از ابزار هوش مصنوعی به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی موقعیت مکانی مراکز درمانی و بیمارستان‌ها را در سراسر کشور پیدا کنند و همچنین به صورت مجازی به نمایشگاه‌های مختلف مرتبط با حوزه بیمه سلامت دسترسی داشته باشند و از آخرین تکنولوژی‌ها و محصولات مرتبط با این حوزه مطلع شوند.

حاج علی عسگری به امکان انتشار ماهنامه الکترونیک همچنین وجود پنل برگزاری جلسات آنلاین با دسترسی ویژه برای ادارات کل استانی در این پورتال اشاره و ابراز امیدواری کرد با راه اندازی این پورتال جامع هوشمند، امیدواریم که دسترسی به خدمات بیمه سلامت برای همه افراد ساده‌تر و سریع‌تر شده و باعث ارتقا سطح بهره مندی بیمه شدگان از خدمات بیمه سلامت باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر