دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

برخلاف ادعاهای مجازی؛ شکایتی از استقلال به دست باشگاه پرسپولیس نرسیده است

برخلاف ادعاهای مجازی؛ شکایتی از استقلال به دست باشگاه پرسپولیس نرسیده است
درحالی که برخی تصور می کنند باشگاه استقلال از پرسپولیس شکایت کرده هنوز تا این لحظه هیچ رونوشتی از این شکایت به سرخپوشان نرسیده است.
کد خبر : 872890

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در ماجرای رعایت یا عدم رعایت سقف بودجه باشگاه ها اتفاقاتی رخ داد که منجر شد چند باشگاه علیه هم شکایت کنند. در این راستا باشگاه های استقلال و پرسپولیس و تراکتور از سپاهان اصفهان به دلیل رعایت نکردن سقف بودجه شکایت کردند و در ادامه باشگاه سپاهان هم به همین بهانه از پرسپولیس شکایت کرد.

حتی بعد از چند روز باشگاه آلومینیوم اراک نیز از پرسپولیس به همین بهانه شکایت کرد اما جالب است که این باشگاه اراکی بعد از چند روز شکایت خود را پس گرفت و درنهایت در روزی که کمیته انضباطی از باشگاه پرسپولیس خواسته بود در نشست شرکت کند فقط نماینده باشگاه سپاهان به عنوان شاکی حاضر شد. 

تا این لحظه برخلاف ادعاهایی که در فضای مجازی می شود هیچ رونوشتی از شکایت باشگاه استقلال علیه پرسپولیس به دست مسئولان این باشگاه نرسیده است. شاید مسئولان استقلال در نیت این باشند که از سرخپوشان شکایت کنند اما هنوز این شکایت به ثبت رسمی نرسیده و نامه ای برای احضار نماینده باشگاه پرسپولیس هم ارسال نشده است.

در چند روز گذشته بابت این موضوع مدیریت باشگاه پرسپولیس مورد انتقاد قرار گرفته که چرا وقتی استقلال این شکایت را انجام داده آنها سکوت کرده اند و اقدامی علیه رقیب سنتی خود انجام نمی دهند. این در شرایطی است که طبق مصاحبه های علی خانی عضو هیئت مدیره استقلال و همچنین قرارداد عجیب سعید مهری، کارگروه نظارت بر قراردادهای حرفه ای فوتبال پرونده باشگاه استقلال را به کمیته انضباطی ارجاع داده است. 

همچنین شب گذشته هیئت مدیره پرسپولیس در نشستی که داشت تاکید کرد به زودی از باشگاه  هایی که در سقف بودجه تخلف کرده اند شکایت می کند. 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته