دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 مهر 1402 - 17:04

صنعت در ارتباطی دوسویه حامی ایده‌ دانشجویان و استادان باشد

صنعت در ارتباطی دوسویه حامی ایده‌ دانشجویان و استادان باشد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با بیان اینکه این دانشگاه دارای سه ایده برتر کشوری است، تأکید کرد: صنعت باید در ارتباطی دوسویه پذیرا و حامی ایده‌ دانشجویان و استادان باشد.
کد خبر : 872783

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، بهروز ناصری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام در جلسه توجیهی دستیاران آموزشی این دانشگاه اظهار کرد: اهمیت سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی طوری است که امروز دولت در حال الگوگیری از این سند راهبردی بوده و باید همه فعالیت‌های دانشگاه در چارچوب سند تحول و بیانیه تعلیم و تربیت باشد.

وی افزود: بحث استاد وابسته و دستیاران آموزی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های خلاقانه دانشگاه آزاد اسلامی بوده که در کاهش هزینه‌ها، کادرسازی و تربیت نیروی جوان، متعهد و متخصص تأثیرگذار است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام گفت: برنامه‌های دانشگاه دانشجومحور و استادمحور بوده و با اجرای طرح پویش بار مالی از روی دوش دانشجویان کم می‌کند ‌و کمک‌کار صنعت و توسعه استان است. حضور در دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه جهان افتخار بزرگی برای استادان مدعو بوده و باید از فرصت فراهم‌شده نهایت استفاده را ببرند.

ناصری ادامه داد: حضور دانشگاه آزاد اسلامی از لحاظ حل مسئله در استان‌ها و تربیت نیروی متعهد و متخصص مورد نیاز استان حیاتی بوده و هر کار و فعالیتی در استان بدون ورود دانشگاه‌ها ابتر و بدون سرانجام است. همه مسئولان استان قدردان فعالیت‌های خانواده بزرگ این دانشگاه در ایلام هستند.

وی گفت: از ۳۰ ایده برتر کشور در سال گذشته تعداد سه ایده متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی ایلام بوده و این دستاورد بزرگی برای استان است، باید صنعت ایلام در یک ارتباط دوسویه پذیرا و حامی ایده‌های دانشجویان و استادان باشد.

به گزارش آنا، در این نشست سایر اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به بیان دیدگاه‌ها و مقررات آموزشی، پژوهشی و... دانشگاه پرداختند.

دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام در طرح دستیاران آموزشی از بین دانشجویان متقاضی مقطع دکتری ۹۰ نفر را پذیرش کرده است که در ترم تحصیلی پیش رو تدریس خواهند داشت‌.

انتهای پیام/

ارسال نظر