دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا| صعود بی چون و چرای شاگردان شمسایی به مرحله نهایی

مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا| صعود بی چون و چرای شاگردان شمسایی به مرحله نهایی
تیم ملی فوتسال ایران با برتری پر گل مقابل لبنان، جواز صعود به مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا را کسب کرد.
کد خبر : 872768

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم ملی فوتسال ایران با پیروزی مقابل لبنان و کسب سومین برد پیاپی مقتدرانه از گروه سوم مقدماتی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۴ به مرحله نهایی این پیکارها صعود کرد. وحید شمسایی در این دیدار تیم ملی را با ترکیب ابتدایی مسعود محمدی، امیر حسین داودی، مهدی کریمی، حسین طیبی ، محمدحسین درخشانی به زمین فرستاد. 

در نیمه اول تیم ایران نمایش کاملا برتری داشت و توانست با ۵ گل حریف خود را در هم بکوید. بهروز عظیمی، مجتبی پارساپور، حسین طیبی، سعید احمدعباسی، مسلم اولادقباد در این نیمه برای ایران گلزنی کردند.

در نیمه دوم عطش ایران برای گلزنی فروکش کرد و شاگردان شمسایی تنها یکبار دیگر توسط بهروز عظیمی موفق به گلزنی شدند تا در نهایت این بازی را با برتری ۶ بر صفر به سود خود خاتمه دهند. نکته مثبت این بازی کلین شیت ایران بر خلاف دو بازی قبلی بود.

مصدومیت شدید رفیعی‌پور در فاصله ۴۴ ثانیه به پایان نیمه اول و انتقال بازیکن ایران به بیمارستان از نکات مهم این بازی بود که بنا بر اعلام احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال، علیرضا رفیعی پور هوشیاری کامل خود را بدست آورده و هیچگونه مشکلی ندارد.

با توجه به شکست لبنان مقابل قرقیزستان در روز اول و پیروزی محتمل قرقیزها مقابل مالدیو، لبنان را باید حذف شده این گروه دانست و قرقیزستان به عنوان تیم دوم راهی مرحله نهایی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته