دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 مهر 1402 - 12:13

آیت‌الله جنتی: مجاهدان فلسطینی با تکیه بر قدرت «ایمان» پیروز می‌شوند

آیت‌الله جنتی: مجاهدان فلسطینی با تکیه بر قدرت «ایمان» پیروز می‌شوند
دبیر شورای نگهبان گفت: مجاهدان فلسطینی با تکیه بر قدرت «ایمان» پیروز خواهند شد و رژیم صهیونیستی رو به نابودی است.
کد خبر : 872704

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در ابتدای جلسه امروز (چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۲) این شورا درباره عملیات طوفان الاقصی نیرو‌های مقاومت فلسطینی اظهار کرد: روز‌های گذشته عملیات پیروزمندانه و امیدآفرین طوفان الاقصی توسط مجاهدان فلسطینی آغاز شد و هرچه می‌گذرد ابعاد جدیدی از این پیروزی عظیم آشکار می‌شود.

وی افزود: این عملیات ضعف‌های رژیم صهیونیستی را برملا کرد و نشان داد اسراییل یک رژیم رو به نابودی است که هر دولتی با او همراهی کند، در این نابودی با او شریک خواهد شد.

دبیر شورای نگهبان خاطرنشان کرد: پیروزی مجاهدان فلسطینی وعده الهی است و اشغالگران صهیونیست تاوان رفتار‌های ظالمانه خود را پس می‌دهند.

وی تاکید کرد: رژیم اشغالگر قدس و حامیانش باید پاسخگوی هر قطره خونی که در این جنگ بر زمین ریخته می‌شود، باشند.

جنتی در ادامه با اشاره به اینکه روز یکشنبه سالروز صدور بیانیه تاریخی امام خمینی (ره) خطاب به سران دولت‌های اسلامی برای بسیج علیه رژیم صهیونیستی است، گفت: ایشان در سال ۱۳۵۲ مجاهدان را به استقامت و پایداری دعوت کردند و این اطمینان را دادند که در سایۀ بردباری و استقامت ـ با به کار بستن دستورات اسلامی ـ فتح و ظفر از آنِ ملت اسلام خواهد بود؛ پیروزی امروز ملت فلسطین بخشی از همان فتح و ظفر نهایی است.

دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: کسانی که سعی دارند این حرکت مجاهدانه مردم فلسطین را به دیگران مرتبط کنند، نمی‌دانند که اگر ملتی به قدرت ایمان متکی باشد توانایی چیره شدن بر قدرت‌های مادی را خواهد یافت و حتماً لذت پیروزی را خواهد چشید؛ این وعده الهی است و سنت‌های الهی تخلف ناپذیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته