دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در هشتمین کنگره تخصصی ساخت بیمارستان‌ مطرح شد؛

کمک ١۶٠ میلیارد تومانی خیران به بیمارستان‌ها در دوره کرونا

کمک ١۶٠ میلیارد تومانی خیران به بیمارستان‌ها در دوره کرونا
قائم مقام مجمع خیرین سلامت گفت: خیران در دوران کرونا ١۶٠ میلیارد تومان در همان ماه‌های اول بدون بروکراسی‌های اداری به بیمارستان‌های کشور کمک کردند.
کد خبر : 872691

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، سیدمحمد طباطبایی پیشینه در کنگره تخصصی ساخت بیمارستان و تقدیر از خیران سلامت اظهار کرد: به‌عنوان بازوی حوزه سلامت از ١۴سال پیش به‌فرمان مقام معظم رهبری تشکیل و مقرر شد از توان مردمی برای پیشبرد اهداف سلامت استفاده شود.

وی افزود: خیران در دوران کرونا ١۶٠ میلیارد تومان در همان ماه‌های اول بدون بروکراسی‌های اداری به بیمارستان‌های کشور کمک کردند. سال ١۴٠٠ نیز در حدود ٢ هزار میلیارد و ١۴٠١ حدود ٢ هزار و ۵٠٠ میلیارد تومان از کمک‌های خیران بهره‌مند شدیم.

قائم مقام مجمع خیرین سلامت، این مجمع را دارای ظرفیت بسیار خواند و تصریح کرد: در صورت توجیه مناسب خیران و هدایت مناسب آن‌ها می‌توان از این ظرفیت استفاده کرد در این راستا برنامه‌ها را به‌گونه‌ای طراحی کنید تا خیرین نتایج و حاصل فعالیت‌های خود را ببینند.

وی افزود: از ظرفیت خیران برای پیشگیری و توسعه مباحث بهداشتی استفاده کنید. ازاین‌رو بسیاری از همراه سرا‌ها و اقامتگاه‌های پزشکان در این حوزه قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر