دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 مهر 1402 - 10:35
در تذکر شفاهی؛

حاجی‌دلیگانی: باید در همسان‌سازی به همه بازنشستگان توجه شود

حاجی‌دلیگانی: باید در همسان‌سازی به همه بازنشستگان توجه شود
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان باید بسته کاملی باشد و به همه بازنشستگان توجه شود.
کد خبر : 872676

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: شاهد اهانت به مسجدالاقصی از سوی رژیم کودک‌کش اسرائیل هستیم. از رئیس مجلس درخواست می‌کنم از رؤسای مجالس کشورهای اسلامی دعوت کند و جلسه‌ای تشکیل شود تا جلو این ددمنشی گرفته شود.

وی گفت: از دیگر مسائل مهم، توجه به همسان سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان در لایحه برنامه هفتم توسعه است که رئیس مجلس اعلام کرد در این زمینه با دولت جلسه‌ای تشکیل شده است. درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان معمولاً بازنشستگان کشوری و لشکری مورد توجه قرار می‌گیرند، در حالی که بخش اعظمی از بازنشستگان، تأمین اجتماعی هستند. همسان سازی حقوق بازنشستگان باید بسته کاملی باشد و به همه بازنشستگان توجه شود.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان در لایحه برنامه هفتم توسعه جلسه‌ای بین دولت و مجلس تشکیل شد و توافق نیز حاصل شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته